Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Otthon szeretnék műkörmöt...

Blaablabla kérdése:

Otthon szeretnék műkörmöt építeni. Mi kell hozzá pontosan?

Figyelt kérdés
Volt már műköröm de nem fér bele hogy havi 4500Ft-ot fizessek érte szoval otthon szeretném elkészíteni magamnak. Nekem eddig csak porcelán volt viszont úgy hallottam hogy azt nehezebb elkészíteni, ez igaz? Ti porcelánt vagy zselét ajánlotok? Illetve leírná valaki pontosan hogy mi kéne hozzá? Ha lehet nem vennék így először csiszoló gépet. Köszönöm a válaszokat.

2019. febr. 10. 14:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%
Ha gyenge sz*r körmeid vannak,akkor feltétlen tákolj rá össze valami förmedvényt otthon hátha a maradék körmöd is szétcseszed. Nem gond a pénz de sajnálod a 4500 forintot? Most melyik. Remélem lámpára egy halom reszelőre, eszköz és bőrfertőtlenítőre, fixálóra, sablonra, építőzselére, színes zselére, gél lakkra,előkészítő folyadékra,ecsetekre és még sorolhatnám nem sajnálod ugye? Hónapokig gányolhatod a saját körmöd mire az az alsó hangon 50 ezer megtérül. Amúgy meg kezdőként úgy fogod pazarolni az anyagot hogy öröm lesz nézni amikor a 10. körmödnél elfogy az építő zseléd mert lövésed sincs róla, mennyi anyagot kell és hova felvinni és majd nem érted a centi vastag zseléd miért törik hiszen olyan jól megcsináltad meg annyi anyagot használtál. Semmi gond csináld otthon, tenyleg kívánom hogy ne okozz magadnak körömágy gyulladást, gombát vagy bármi ilyen kis finom fertőzést. Csak ne csodálkozz ha majd kidobtál egy halom pénzt olyan dolgokra, amiket használni sem tudsz és mennél vissza a körmösödhöz aki nem ad időpontot. Engem nem zavar az sem, ha a vendégem átmegy máshoz mert ő olcsóbban csinálja, ám legyen. Nekem meg van olyan vendégem aki megfizeti a minőséget.
2019. márc. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Azóta sikerült megcsinálnod a körmöd ? Én is most próbálkozok vele itthon és szerintem nem lehetetlen. Sokan csináljak otthon maguknak. Ha a megfelelő termékeket veszed és ki tapasztalod, akkor nem lehet bajod.
2020. máj. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Fertőtlenítő (bőrre és eszközökhöz is!), előkészítők, zselé, sablon, ecset, cleanser, színes zselé vagy géllakk, fedő és díszítő anyagok, bőrápoló olaj, lámpa, reszelők, bufferek. A manikűrhöz bőrfeltoló, olló minimum.
2020. jún. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!