Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek milyen IPL szörtelenítő...

Kinek milyen IPL szörtelenítő gép vált be?

Figyelt kérdés

Nos, sajnos eléggé peches a szőrös szépség terén. Nagyon erős a szőrzetem, és olyan mintha csak erősödnek. IPL gépre szeretnék beruházni, mert elvileg nekem pont nagyon jó lenne mert szinte fehér a bőröm a szőrszálaim pedig a lábamon fekete-sötétbarna,a kezemen barna. A szőrtüszőim pedig erősek, nagyon sokszor a gyantázás után véraláfutásos maradt a lábam, úgy néztem ki mint akit agyonvertek.

Olyan 100000 ft-ot áldoznék rá, viszont kicsit félek ennyi pénzt kockáztatni. Kinek milyen gép vált be?

Előre is köszönöm a segítséget :)



2019. febr. 10. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Philips lumea, sc1995, szerintem ez egy régebbi típus, kb. másfél éve vettem. Teljesen bevált. Nekem elég sötét, sűrű, erős szálú, gyorsan növő szőröm volt, a bőröm meg semmilyen szőrtelenítést nem bírt már a végén, gyulladt, sebesedett, rengeteg szőrbenövéssel. Elegem lett, hogy egy rövid nadrágot nem bírtam felvenni jóformán nyáron, annyira borzasztóan nézett ki a lábam pl.)

Egy álom, amióta csak a fenntartó kezelések vannak, hibátlan a bőröm, semmi szőrbenövés, szőrtüszőgyulladàs. Szinte teljesen eltűntette a szőrt, itt-ott nőnek ki gyakorlatilag átlátszó pihék (nem lehet látni szabad szemmel őket). Egyedül intim területen nem lett nekem 100%, de ott is sötétszőke szálak vannak nem túl nagy mennyiségben, egy csipesszel 5 perc alatt kikapkodom.

2019. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a Silk'n Infinity 400.000 vált be. 80.000 Ft-ért vettem kb. 1 éve, és szinte mindenhol tökéletesen eltűnt a szőr. Már néhány használat után ritkult a szőrt, és eltűntek a szőrbenövéseim is, úgyhogy csak ajálani tudom.
2019. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!