Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen lehet a parfümöm? (...

Milyen lehet a parfümöm? ( Avon men)

Figyelt kérdés
Igazából nem tudok semmit a márkáról, mert ajándékba kaptam ezért lenne pár kérdésem a márkáról kapcsolatban. 1. Mennyire mennek a minőségre? Pl: kínai ruha hamarabb szét megy, mint egy New Yorker-i. 2. Mennyit fújjak a ruhámra, hogy azért jó illatot keltsek? Én reggel 1-et szoktam a nyak és a mellkas közti részen ez elég, hogy jó illatot keltsek?
2019. febr. 10. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

A parfümöd tulajdonképpen kölni.Tehát nem EDP, hanem EDT.

Ez csak annyit jelent, hogy valamivel kisebb az illatkoncentrációja, de tudomásom szerint férfiak számára többnyire EDT- ket gyárt más cég is.

Az illat viszonylag új az Avon férfikölni- illatai között. Úgy emlékszem, csak 2018- ban jelent meg a magyarországi katalógusban, noha már 2017- ben piacra dobták.

Két verziója van, Te nem tudom, melyiket kaptad.

1 Az Avon Man fekete színű üvegben, 75 ml-es.Ez egy intenzív és férfias illat, főbb illatjegyei: hűvös vízi menta, ropogós zöld alma, dzsungel moha.

2 Az Avon Man Edge sötétkék színű üvegben, 75 ml- es. Főbb illatjegyei: brazil mandarin, zsálya, ébenfa.

Személyes véleményem szerint mindkét verzió erős illatkompozíció, ezért érvényes rá a " kevesebb több" elv.

Számomra pl. attól nem tűnik ápoltabbnak valaki, ha már kilóméterekről érezni, hogy " kölnivel tusolt".

A kölnit elsősorban a pulzáló pontokra, közvetlenül a bőrre érdemes fújni,mert így tartósabb hatás érhető el.

A ruhára fújást azért sem javasolnám, mert foltot hagyhat vagy elszíeződést okozhat.

Ehelyett a levegőbe szokták fújni a parfümöt és átsétálnak az illatfelhőn.

Nem tudok linket beilleszteni, lehet, gogy kitörlik, de én a:

www.fragrantica.com

www.kremmania.hu

oldalakon tájékozódom a legtöbb termékről.

Bízom benne, hogy tudtam segíteni!

/Te egy figyelmes ajándékot kaptál./

2019. febr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ és az időt amit fordítottál rám, sokat segítettél!
2019. febr. 12. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, örülök, hogy hasznosnak találtad!
2019. febr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!