Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a lány túl vékony?

Szerintetek ez a lány túl vékony?

Figyelt kérdés

[link]


Pár éve nem volt ilyen vékony, most viszont nekem jobban tetszik az alakja annak ellenére hogy valszeg egeszsegtelenul vekony.


Mindenki velemenye erdekel, legyszi irjatok nemet meg kort is.


Koszi :)


2019. febr. 11. 13:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ez a lány minden csak nem szép,túl vekonynak sem mondanám.
2019. febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Alik szerint nem szep azok inkabb mit modnananak ra? Dekorativ, kiegett? Meg az sem ismerheto el hogy csinos? Az arca miert csunya?
2019. febr. 11. 18:44
 13/22 anonim ***** válasza:
82%
Anorexiás műbarbi. Fúj.
2019. febr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Metionin ***** válasza:
30%
Hát mivel én is vékony vagyok, nekem normálisnak tűnik, csak a mellei ijesztően aránytalanok a testéhez.
2019. febr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
51%
szerintem is nagyon bénán néz ki, pedig nekem Valeria Lukyanova az egyik példaképem. ő tényleg olyan, mint egy élő Barbie. nagyon szépen vannak megoldva a plasztikai beavatkozásai is és mellé nagyon sokat edz. Ez a csaj el van fuserálva, torz.
2019. febr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nem csúnya az arca, de van olyan képe, amin nagyon el van photoshopolva es szinte ijeszto. Nem mondanám csinosnak, inkább kihivónak. Tipikus plasztik műnő.


Kérdező te fiú vagy vagy lány?

Neked az ilyen lányok tetszenek? Miért?


24/L

2019. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Hát jo koszonom a valaszokat mindegyik hasznos volt. Én lány vagyok es nekem nagyon tetszik valamiert amiota meglattam nem tudom nem nezegetni
2019. febr. 11. 23:48
 18/22 anonim ***** válasza:
Uram, atyám segíts meg!!! Milyen, elfuserált csontváz barbi....fúj! Undorító, műbaba..
2019. febr. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Számomra nem tűnik egészségesnek. Olyan kis gebe. Nem sugárzik belőle az életerő, olyan kis ványadt, erőtlen. Tuningverda.

31N

2019. febr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szép vékony alakja van, látszik hogy sok munka van benne, bár a lufi mellek tényleg elrontják az összképet
2019. febr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!