Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a lány túl vékony?

Szerintetek ez a lány túl vékony?

Figyelt kérdés

[link]


Pár éve nem volt ilyen vékony, most viszont nekem jobban tetszik az alakja annak ellenére hogy valszeg egeszsegtelenul vekony.


Mindenki velemenye erdekel, legyszi irjatok nemet meg kort is.


Koszi :)


2019. febr. 11. 13:32
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Ugye szerintem is nagyon szep alakja van! És igen hát a mellei lehetnének esztétikusabbak dehát gondolom a munkájához ez egy látványelem.
2019. febr. 14. 22:36
 22/22 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is tetszettek a vékony lányok és látszólag ez a jövőben se fog változni, lényegében túl vékony sincs nálam. Ennek ellenére ő nem jön be és nem a vékonysága a probléma.

Ez a mellméret számomra nem vonzó, főleg egy ilyen alakhoz. Egyszerűen nem illik hozzá. Arról nem is beszélve, hogy az ember szemét is keveri, olyan mű, de az arca is megér egy misét...

Tetoválás nálam éppenséggel hátrány, de ez inkább külön téma :)

Kár érte, számomra igencsak vonzó tudna lenni, akár 10/10, csak nem kellett volna ennyire plasztikáztatnia, sőt abszolút nem kellett volna magához nyúlnia. Egyébként így nálam első ránézésre minden egyéb rendben van.

De hát most ez az én véleményem, lehet valaki szerint pont így vonzó, ettől függetlenül így számomra nagyon nem!

23f

2019. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!