Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldök piercing helyere...

Köldök piercing helyere milyen piercinget tudok tenni?

Figyelt kérdés

Van koldokpiercingem, de mar nem tetszik es ha kiveszem csunya a helye nem is forr be .

Azt talaltam ki hogy egy pottyot szeretnek a helyere, azah felul lenne egy kis ko es nem ilyen “kampos” melyik piercing jo erre a celra?

Száj?



2019. febr. 13. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Azt nem egészen értem, hogy felül legyen egy kő... és alul? Vagy alul semmi se legyen? Azt microdermalnak hívják és külön rakják be a bőrbe. Köldöklyukba rakhatsz karikát, patkót, banánszáras(általános köldök ékszer) ékszert, rövid, egyenes ékszert... végül is talpas ékszert is, de roppant hülyén fog kinézni, hogy alul egy talp van. Mondanám, hogy orr ékszerből az egyenes szárút, de az a lyukon átesne, mivel a köldök lyuka sokkal vastagabb, mint az orrékszerek zöme.

Csúnya a helye? Ezt tudnod kellett, amikor már megcsináltad, hogy ha megunod, nyoma lesz. Mondjuk plasztikai sebész elintézi. Vagy kiégeti, vagy összevarrja egy metszés után.

Fenti oldalon tudsz nézegetni, már amennyire van angol tudásod. (Németre is átrakhatod.)

Igazából az elképzelésed nem értem.

2019. febr. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szemöldök? Ha ugyanabba a lyukba teszed mindenképpen íves kell bele. Választhatsz vékonyabb ékszert, amin mindkét golyó cserélhető, és tehetsz rá egészen kicsiket.

Láttam már köldökben karikát is. Ízlés dolga, a lényeg, hogy méretben passzoljon.

2019. febr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!