Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mindig szépnek látod magad?...

Mindig szépnek látod magad? Hogy csinálod?

Figyelt kérdés

Nincs semmi bajom magammal, nem szoktam magam másokhoz hasonlítani, kompenzálni sem szoktam semmivel (pl drága dolgok, amiket nem engedhetnék meg).

Viszont vannak napok, amikor úgy érzem, hogy nem mennék ki legszívesebben most az utcára "ilyen fejjel".

Persze aztán belegondolok, hogy igazából mindenkit hidegen hagy, hogy nézek ki, én sem tudom felidézni az embereket, akikkel aznap futólag találkoztam az utcán, pedig én még eléggé szeretem megfigyelni a környezetem, akkor más már attól a pillanattól nem emlékszik rám, hogy épp csak kikerültem a látóteréből. Sőt, addig se foglalkozott velem.


Viszont vannak időszakok, amikor ha megszakadok, sem tudok teljesen elégedett lenni magammal. Leginkább menzesz előtt 1-2 nappal, olyankor szinte minden baj.

Illetve most eldöntöttem, szeretnék a heti 3 hajmosásról átállni heti 2-re a hajam egészsége érdekében, szerdán mostam, péntek van, de már ma össze kellett fogjam, mert látszik, hogy már nem frissen mosott. És még több, mint 2 nap maradt vasárnap estig.


2019. febr. 15. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én soha nem érzem magam szépnek
2019. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Èn règen sminkkel mindig is szèpnek èreztem magam,majd ùgy döntöttem termèszetes leszek,mivel láttam a termèszetes lányok a legbájosabbak.

Most már csak akkor èrzem magam szèpnek,ha semmi smink nincs rajtam.

Se alapozò,se szemöldök festès...

Most már kezdek idősebb lenni ès már nem èrzem annyira szèpnek magam,de elfogadom.

2019. febr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Èn akkor érzem szépnek magam amikor jóra sikerül a hajam, kényelmesen és jól érzem magam a ruhàmban. Akkor van önbizalmam, és valoszínű a kisugárzásom is más olyankor, mert többen dícsernek meg és meg is néznek.

Felkötött hajjal nagyon nem érzem jól maga.

2019. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!