Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elől nincs egy fogam (fent...

Elől nincs egy fogam (fent van a csontban) a fogorvosom pedig azt mondta hogy azt majd később fogják csinálni pár hónap múlva. Ha meglátják az emberek akkor mit fognak gondolni, kinevetnek vagy elnézik mert látják hogy rajta vagyok és csináltatom?

Figyelt kérdés
2019. febr. 17. 18:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Jaj igen és még fogszabályozóm is van. A kérdező vagyok.
2019. febr. 17. 18:02
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért nevetnének ki? Ez nem olyan nagy baj. Minden embernek van valami a fogával, nekem elhiheted. Lehet másoknak nem látványos, de komolyabb.
2019. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki ezért kinevet az egy gonosz ember. Minden 2.magyar ember küzd a fogaival. Ne foglalkozz mással. Nekem szülés után Kálcium felszívódás zavarom lett plusz reflux. Pedig rendszeresen mosom,fogselyem,szájvíz és rendszeresen járok vizitre. Sajnos ez ilyen. Sok fogam tömött van egy koronám 4hátsó fogam szilánkosra tört mire rájöttek mi a baj. Tiszta komplexumot okozott,de ki kell tartani ápolni és a cél lebegjen a szemed előtt. 😊
2019. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!