Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen évszak típus vagyok?...

Milyen évszak típus vagyok? (Képpel) Légyszi ne azt írjátok h milyen ronda vagyok stb

Figyelt kérdés

[link]


Én tavasz vagy ősz szintípusra tippelek. Igazából hajszínt szeretnék váltani, már nagyon nagy a lenövésem. A képen nem látni de fekete a hajam és azthiszem elég rossz választás. Csokoládé barna hajszínt szeretnék vagy középbarnát (szőke vörös kizárt) de nem tudom jól áll - e. És a ruhák színe miatt sem ártana ha tudnám mi áll jól. Szintanacsadasra szeretnék menni de nincs a 250kmes körzetembe.

Kérlek ne csunyázzatok a kép miatt, tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok egy szépség és főleg így smink nélkül még inkább bájosabb a helyzet. Köszi ha válaszoltok


[link]



2019. márc. 11. 13:15
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bajosabb a helyzet * elírtam. Bocsi
2019. márc. 11. 13:16
 2/22 anonim válasza:
20%

Megnéznélek világosabb, kiengedett hajjal, szerintem a szemed kiemelné. Nagyon szép szemed van.

A típusban nem tudok segíteni.

Még annyit, ne kövess semmi hülye trendet,úgy öltözz és sminkelj ahogy jól érzed magad.

2019. márc. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nyáriasnak tűnsz.
2019. márc. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Én azt tudom mondani, hogy ne ez alapján és ne is mások véleménye alapján dönts, hanem a személyiséged, egyéniséged alapján. Mert így fogod jól érezni magad. Szerintem az a hajszín ami látszik a képen megy a szemedhez, én nem változtatnám meg. Ja és nem vagy csúnya, szerintem szép vagy.
2019. márc. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

Ha muszáj lenne mondani valamit, akkor tavasz. De ezek nem pontos meghatározások. Én pl. egyikbe sem illek bele. :)

Szerintem neked nem állna jól a sötétebb hajszín. Ez a mostani jó, ezen belül lehet más árnyalat, ha változtatni akarsz, de a színmélység maradjon.

Ruhákban pedig próbálni kell. Belenézel a tükörbe és látod.

Egyébként meg tök szép vagy!

2019. márc. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
A típust a természetes hajszíned nélkül nehéz belőni. Egyébként tök csinos vagy. Én sötét színt egyáltalán nem festetnék, öregítene. Ősz tuti nem vagy. Egy mogyoróbarnával, vagy karamellel nem lőhetsz mellé.
2019. márc. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

A természetes hajszínem ilyen aranyló sötétszőke volt régen. Most is az fényben a lenövés alatt egyből az bújik ki. De nem szeretnék olyan világos hajat.


Köszönöm szépen nektek hogy válaszoltatok

2019. márc. 11. 13:47
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

Istenem, de gyönyörű vagy!


Ne haragudj, én is lány vagyok, csak a leírás alapján valami egészen másra számítottam.

Tavasz típus lehetsz szerintem.

Amugy valami melegebb, de nem túl sötét barna állna jól, ideális esetben egy kis vörös fénnyel, ha a valódi vörös semmiképp sem jöhet szóba.

2019. márc. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Az évszakra nincs tippem, de a képen úgy látszik, mintha most barna lenne a hajad, és jól áll.
2019. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én talán a nyár típust mondanám. És egyáltalán nem vagy csúnya, sőt! Nagyon is szép nő vagy!:)

38/f

2019. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!