Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen évszak típus vagyok?...

Milyen évszak típus vagyok? (Képpel) Légyszi ne azt írjátok h milyen ronda vagyok stb

Figyelt kérdés

[link]


Én tavasz vagy ősz szintípusra tippelek. Igazából hajszínt szeretnék váltani, már nagyon nagy a lenövésem. A képen nem látni de fekete a hajam és azthiszem elég rossz választás. Csokoládé barna hajszínt szeretnék vagy középbarnát (szőke vörös kizárt) de nem tudom jól áll - e. És a ruhák színe miatt sem ártana ha tudnám mi áll jól. Szintanacsadasra szeretnék menni de nincs a 250kmes körzetembe.

Kérlek ne csunyázzatok a kép miatt, tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok egy szépség és főleg így smink nélkül még inkább bájosabb a helyzet. Köszi ha válaszoltok


[link]



2019. márc. 11. 13:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hideg nyár típus vagy szerintem.
2019. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Aranyosak vagytok 😊


Én nyár típust azért zártam ki mert nekem nyáron nagyon szeplős az arcom meg a bőröm és aranylóak

2019. márc. 12. 09:31
 13/22 anonim ***** válasza:

De tényleg milyen "egyszerű" lány vagy!


Amúgy rád inkább a tavasz illene mint évszak mert akkor még minden amolyan fakó , nyáron azért van egyfajta erősebb színtónus.


F/42

2019. márc. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Jézus úristen... nagyon szép vagy... Nagyon látszik a természetesség az arcodon, meg olyan "fotózható" arcod van... Egyáltalán nem vagy csúnya sőt...sminket is elfelejtheted egy életre, és egyébként szerintem nyárias/tavaszi típus vagy. :) 21/F
2019. márc. 13. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok. Ennyi szép szót még sohasem kaptam 😊
2019. márc. 13. 09:20
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Vigyázz mert a javarésze csak mártogatni szeretne.


Minden lehetőséget kihasználnak...

2019. márc. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Azért nem kaptál valószínű ennyi szép szót, mert vagy megszokták a külsőd az idők során, vagy nem megfelelő társaságban voltál..stb ez sok mindentől függ a lényeg hogy szeresd meg magad. :) amin tudsz azon változtass, amin nem azt meg fogadd el, a véleményekkel meg ne törődj, csak így lehet boldogan élni. Ez nem egyik napról a másikra fog menni ez egy folyamat. :) Minden fejben dől el!
2019. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Én nem látom szépnek magam. Abszolút nem hasonlítok az instagram lányokra, nincs sem műpillám nincs tökéletes bőröm és túl fehér is vagyok🙁
2019. márc. 13. 13:43
 19/22 A kérdező kommentje:
Ja és hatalmas az orrom. Nehéz elfogadni magam 🙁
2019. márc. 13. 13:43
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Az orroddal ne törődj, férfiak esetében csak előny mert ők így egyszerre két nőt tudnak kielégíteni, te viszont csak egyet...


Élvezd az előnyét.

2019. márc. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!