Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sokan miért nem tudnak különbs...

Sokan miért nem tudnak különbséget tenni a telt és a kövér között?

Figyelt kérdés

Teltnek elméletileg az az alkat számít, amikor az adott lánynak nagy melle, széles csípője, vastagabb combjai vannak, de nincs feleslege, maximum 2-5kg

Pl:

[link]


Aki alkatilag ilyen, az soha az életben nem lesz ilyen vékony, mert lehetetlen:

[link]


Feszesebb lehet, edzettebb lehet, de törékeny, pici mellű nem.


Kövér meg maximum az, akin legalább 30kg súlyfelesleg van a saját egészséges testsúlyához, és nem korunk legvékonyabb modelljeihez képest.


2019. márc. 17. 17:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Sokan úgy számítják a súlyfelesleget, hogy ha egy 170cm magas lány 60kg, akkor az 20kg túlsúly, mert szaladgálnak ilyen magas 40kg-s lányok is az utcán, és egészségesek, semmi bajuk...
2019. márc. 17. 17:25
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos sokan úgy viselkednek, mintha nem lenne átmenet. Kövér és sovány, eddig jutnak el.
2019. márc. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem jól tudod.. A telt a kövér szebbik változata, diszkrétebb formája
2019. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Én még az első képen lévő nőt sem nevezném teltnek.
2019. márc. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

A telt azt jelenti, hogy hurkás, párnás. Nem mondanám, hogy a kövér szinonimája, de szinte majdnem ugyanazt jelenti.

Inkább te nem tudod, mit jelent a szó.

Az első képen lévő nő egy teljesen átlagos, normál testalkat.

A második képen lévő pedig vékony, de sportos.

2019. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
85%

Az első képen lévő csajt nem mondanám teltnek. Tiszta jó alakja van, nem is vastag a combja. És én bár "sokkal" (kb.) vékonyabb vagyok, elfogadnám azt az alakot.

Ha valaki 170 cm 60 kgval, nem túlsúly. Nemtudom ki az az ostoba, aki így gondolja xd

2019. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
84%

Amúgy szerintem nem tudom mit jelent a telt, mert az szinte olyan mint a kövér, csak kicsit szebben fogalmazva.

És mint mondtam az első képen lévő csajnak nagyon jó alakja van.

2019. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

1. Az első lány teljesen rendben van. Normális alkata van. (Lány szemmel is)

2. De, el tud érni full szálkás alkatot. Bárki, csak elterjedt az a mondás, hogy "én ilyen alkat vagyok". Lehet valakinek széles csipőcsontja azon nyílván nem lehet változtatni, ill. az emberek nagyrésze seggre hízik, de le lehet onnan dolgozni..hasról is.

2019. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%

Magyarországon még mindig elhiszik, hogy a BMI skálának van értelme. Már a kitalálásakor is megmondták, hogy a lakosság nagyobb részére nem használható.


A testzsírszázalék egy olyan dolog, amit jól lenne, ha biológia órán elmesélnének a hülyeségek helyett, amiket most tanítani próbálnak.


[link]


Én 20% testzsírral BMI szerint II. típusú obíz vagyok. :)

Eat Me!

2019. márc. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Amit senki nem említett még, hogy a legtöbb nö, aki magát teltnek minösíti, az erösen elhízott - plusz 20-30 kg - valaki.
2019. márc. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!