Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A gardrobcsere oldalon hogy...

A gardrobcsere oldalon hogy működik az eladás én hogy fogom a pénzt megkapni azért amit eladok?

Figyelt kérdés
bocs a kérdésért még soha nem adtam el semmit ilyen jellegű oldalon
2019. márc. 21. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felraktal valamit. Ha nem postazol, akkor nyilvan a szemelyes talalkozonal fizet, ez teljesen egyertelmu. Ha pedig vallalod a postat, akkor kersz postakoltseget, ez altalaban ugye nincs benne az arban. En ajanlom a foxpost automatakat, mert ott fix az ar, a postan en valahogy mindig tobbet fizettem, mint amennyi postakoltseget kertem, persze a sajat hibambol, szoval en maradok a foxpostnal. Es mikor beszeltek, megadod a szamlaszamodat, ajanlom eloreutalas utan a csomag feladasat. Es o utal neked, kaosz ertesitest, es mikor megkaptad a penzt, postazol
2019. márc. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*kapsz
2019. márc. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

A pénzt kézbe kapod, vagy számládra. Utánvétbe semmiképp ne menj bele, és addig ne add fel a csomagot, amíg nincs a számládon a pénz. Ha azt írja, hogy elutalta, másnap még mindig nincs a számládon, kérj egy tranzakció azonosítót, és utána tudsz nézetni.

De megjegyzem, elég nehézkes lesz a dolog, főleg, ha 0 értékeléses vagy és nem pesti. Sok konkurens van, sok a csaló, a hitegető, az időhúzó, és ott is sok az értetlen analfabéta.

2019. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt te választhatod meg, hogy személyesen szeretnéd-e eladni vagy előreutalás után postázod a terméket. Ha az utóbbi, akkor megadod a számlaszámodat a vevőnek és ha megérkezett a pénz, akkor postázol, jól tedd el a feladási bizonylatot, hogy tudd bizonyítani mindig, hogy elküldted a terméket!

Ezt találtam még: [link]

2019. ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!