Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha kivetetem a piercingeimet,...

Ha kivetetem a piercingeimet, azért (kb. mennyit) kell fizetni?

Figyelt kérdés

Közbejött, hogy el kell mennem röntgenre, ami miatt ki kell szedetnem a piercingeimet. Mivel ezeket a szúráskor kaptam, én nem tudom kiszedni, csak a piercer. (Egy nostril karikáról és egy industrialról van szó)

Vettem magamnak egy kiszedhető piercinget az orromba átmenetileg, hogy ne forrjon össze a lyuk és könnyedén ki tudjam szedni a röntgen előtt, a fülembe pedig addig fülbevalókat teszek. Nem érdekel, hogy hülyén fog kinézni, csak össze ne forrjon.



2019. márc. 26. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tessék? A piercer által betett ékszer is kivehető. Az industrialról, ha nem egyenes, mindkét golyót le kell csavarni.

A nostril karika akár pálcazáras, akár golyózáras, csak ki kell belőle pöckölni a pálcát/golyót. Nem nagy kunszt.

2019. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Kiveszi és vissza is teszi ingyen, legalábbis ahol én voltam, így volt. Én az eredetileg beletett pc-t nem tudtam kivenni mert annyira szorosan volt rácsavarva hogy fogóval kellett kivenni.
2019. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ezek mar rendesen meggyogyult piercingek, akkor nem fognak osszeforrni pad ora alatt.
2019. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!