Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Anyajegy eltávolítás utáni heg?

Anyajegy eltávolítás utáni heg?

Figyelt kérdés
Kinek milyen heg maradt anyajegy eltávolítás után? Kimetszéses leszedésre gondolok. Varratszedés után van valami jó krém amitől szebben és gyorsabban gyógyul a heg? Kinek mennyi idő után tűnt el teljesen a heg?

2019. márc. 26. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Bioderma cicabio

De idővel mindenféle krém nelkül is sokat halványul.

2019. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ó bàrcsak hegem lenne! Nekem a vágás már nem látszik, viszont kb 3x1,5 centis részen csúnyán ki van dudorodva ott a bőr - bár nem is ez a jó szó rá


Kb 8 éve csinálták

2019. márc. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem karácsony előtt szedtek le egyet deréktájon. De még látszik ilyen rózsaszínes halvány folthely, vagy nem is tudom minek nevezzem. De még jó párat szeretnék leszedetni a hátamról. Ezért is kérdeztem hogy varratszedés után ki milyen krémet/kenőcsöt használt rá a szebb és gyorsabb gyógyulás érdekében.
2019. márc. 26. 18:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem kentem rá semmit. Viszont varratszedés után 1-2 héttel sikeresen leégettem az egész hátamat a napon. Jó nagy hegek vannak, pedig idén lesz 11 éves a történet. Képen is nagyon látszik.
2019. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem "lyuk" van, nem domború. Észrevehető teljesen másszínű ott a bőröm.

Két nagy folt van a hátamon.

Ha valaki rákérdez azt mondom neki letörtek az angyalszárnyaim és ott maradt a helye :D

2019. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem olyan, mint amikor egy gyurma lapocskán átgurulsz egy játéktraktorral, és a kerekének a nyoma benne marad.


[link]


[link]


[link]

2019. márc. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dávid válasza:

Lézeresen szedtem le a mostani szemölcsöt, semmi fájdalom, semmi heg.


15 éve kimetszéssel az államról, még mindig megvan a heg.

2019. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!