Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ma már ciki a tetovált szemöld...

Ma már ciki a tetovált szemöldök/műköröm?

Figyelt kérdés

Rengeteg gagyi, elrontott szemöldöktetoválás van, ami elcsúfítja a lányokat, nőket. Szinte 99%-ban egyszerű, primitívebb embereken lehet ezt látni, mint a műkörmöket is.


A jómódú/intelligens nők a természetességre törekednek.


Aki fiatalon mégis ezt bevállalja, nem ciki? Nem érzi úgy, hogy ez már nagyon lejárt?



2019. márc. 29. 07:58
1 2
 11/15 anonim válasza:
88%

A minőségtől függ.

Sajnos ritka a szépen megcsinált műköröm és szemöldök is.

Szóval szerintem nem ciki.

Sokkal cikibb egy tövig rágott/vágott, töredezett köröm, vagy egy bozontos, vagy kihullott hatást keltő szemöldök.

2019. márc. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló teljesen egyetértek!
2019. ápr. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Rengeteg mukormos és smintetovàlò van, aki rondán, igénytelenül dolgozik, de olcsó és sokan járnak hozzá.

A jó szakemberek, akik szépen dolgoznak, azoknak a munkáját viselni egyáltalán nem ciki szerintem. A szemöldök tetoválás gyakorlatilag észrevehetetlen utólag, annyira természetes hatása lesz.

A műköröm ízlés dolga, de ha statikailag jó és visszafogott szín és minta, akkor szép tud lenni.

Nyílván valami levegős, karvalyos, szivárvány színű műköröm tényleg elég ciki és inkább ne rakatott volna fel semmit.

De lehet szépen is csinálni. Illetve azoknak is nagy segítség lehet, akiknek pl nem egyforma hosszú a kormuk. Akár balesetben megsérült és sose nőtt vissza teljesen.. Meg lehet ezt csinálni szépen is.

2019. ápr. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem is tetoválva van,soha senki nem vette még észre.Max néha megdícsérik,hogy szép a szemöldököm.

Most ütötték át,mert már kezdett picit kopni firrsen tényleg elég furi,mivel sokkal erősebb a szín meg csillog a rákent ápoló krémtől,szóval lehet ha most látnának akkor nekem is azt mondanák,de ronda ez a szemöldök..de két hét múlva megint gyönyörű lesz és két évig hozzá sem kell nyúlni...

a műköröm meg nem az én világom,de szép tud lenni,és szerintem az sem mindegy ki viseli.Nm lesz tőle igénytelen egyáltalán az ember szerintem..

2019. jún. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az a szemöldök ami úgy néz ki mintha filctollal rajzolták volna, az nevetséges és hülyén néz ki.

35F

2019. jún. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!