Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek volt az életetekben...

Nektek volt az életetekben nagy változás haj, öltözködés ha igen mikor és miért?

Figyelt kérdés
Én közel 30vagyok vékony ,szőkehaju lány,gyermekkel, (sokszor kirivóan öltözök/ öltöztem megbámulnak stb.) az utóbbi időben azt vettem észre a szaggatott nadrág a kivágott felső zavar nem akarom mutogatni magam sem a testem idesít és ízléstelennek látom már... Megváltoztatnám a hajam színét és visszafogodottabban öltöznék!
2019. márc. 29. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

Mea G. YouTuber stílusát ajánlanám neked.

Keress rá instagrammon.

Gyönyörű nő, és úgy öltözik ahogy egy üzletembertol elvárható, mégis nőies, csinos stb...

2019. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hajam színét először 19 évesen változtattam meg, nem volt oka, csak kíváncsiságból. Azóta a harmadik színemnél tartok hat év alatt és úgy néz ki, ez most tartós lesz. Öltözködési stílusom két éve változott meg, amikor irodában kezdtem dolgozni, ahol nem volt ugyan szigorú a dress code, viszont mivel interjúztatással foglalkoztam, nem járhattam akármiben. A farmert felváltotta a szoknya, elegáns blúz, egyberuha, a tornacipőt pedig az elegánsabb cipők (nem feltétlenül magas sarkú). Azóta is így öltözöm, és egyre jobban kedvelem. Csinosnak és nőiesnek érzem magam tőle.
2019. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

16 éves korom óta évente 2-3x változik a hajam színe,mérete, legutóbb két éve vaggattam pixiet, azóta novesztem, és a hajszinem is csak árnyalataiban változik azóta.

Az oltozkodesem kicsit finomodott tinédzser köröm óta, de abban nem állt be túl nagy változás, mondhatnám, hogy amióta az eszemet tudom nagyon hasonlóan öltöztem, mint most.

2019. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!