Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok hogy "szebb"...

Mit ajánlotok hogy "szebb" legyek?

Figyelt kérdés

Zsíros és pattanásos arcbőröm van,egyszer elkezdtem borotválni a bajuszom azóta 2naponta kell,a hajam is ritka zsíros.Egy bulin volt rajtam alapozó és normálisan megvolt csinálva,fel volt kontyozva a hajam és többen is mondták hogy milyen szép vagyok,de alapból ezt nem mondják.Mit tudtok ajánlani a bőrömre-hajamra hogy "szebb"

legyek?


2019. ápr. 3. 06:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Elöszőr az étkezésen változtass.

A bajuszodat ne borotváld, hanem gyantázd.

Járj kozmetikushoz, szedj vitaminokat.

2019. ápr. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Állj le a borotválással, mert nagyon meg fog erősödni. Gyantáztasd, vagy ha bírod, epiláld. A borotválástól a piheszőrök is megerősödnek, azok amiket most még nem is látsz szabad szemmel.

Zsírosodó hajra van egy nagyon jó szer, a Herba Vita, bioboltokban lehet kapni, és csak pár száz forint.

Nálam bevált már az első használat után is jobb lett a helyzet.

Az arcbőrödre kérj tanácsot kozmetikustól, mert látatlanban nem tudjuk megmondani, hogy milyen típusú a bőröd. Ugyanis a túl száraz bőr is lehet fényes, mert a kelleténél több faggyút próbál termelni. Tehát van hogy a zsíros bőrön pont a hidratálás segít.

2019. ápr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az arcborodon tud segiteni kozmetikus vagy bőrgyógyász de inkabb az utóbbit javasolnám.

A bajuszod inkabb gyantazd ha ennyire zavar hogy ket naponta kell borotvalni.

Nem tudom hogy állsz a sminkelessel de szerintem eleg nagy önbizalmat tud adni.

2019. ápr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!