Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van a legtöbb lánynak...

Miért van a legtöbb lánynak ilyen lapos segge?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 3. 06:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
1%

ma 08:27

Ki mondta, hogy tökéletes vagyok?? Nem vagyok az, de olyannal nem leszek együtt, akinél mondjuk úgy, szenvedés a szex. Barátnak jó, de ennyi.

2019. ápr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
96%

Genetika, már kisgyerekkorban látszik, ki a hasas melles fazon, és ki a popsis combos.


Minimálisat lehet rajta változtatni, de nem tehetnek róla, hova rakódik a zsír és hova nem.

2019. ápr. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
93%
Lehet veled is szenvedés, csak ők nem mondják a szemedbe.
2019. ápr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
97%

A narancsbőr az átlag. Egyszerűen ez van. A média úgy agymosta az embereket, hogy ezt hibának látják, pedig a legtöbb nőnek van. A túlélésből semmi szempontja nincs a narancsbőrnek, csak ugye a photoshop hülyére manipulálta a férfiakat. A karvaly orr sem vonzó, csak van.


Mellesleg, ha nekem lennének heréim, a világ legrondább testrészei, nem lenne pofám senkit kritizálni.

2019. ápr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Az alma formájú férfiaknak és nőknek van laposabb popsijuk, de sok kocogással lehet formálni :)
2019. ápr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
79%
Mert nincs idejük elmenni edzeni, mert a sörhasú pasikuj a kanapén böfögve várja, hogy a nő munka után kitakarítsa a házat és megfőzze a kaját.
2019. ápr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
48%

"Mert a női magazinok azzal mossák az agyukat, hogy a csontsoványság a szép."


1. Nem kötelező olvasni

2. Nem kötelező elhinni

:)

2019. ápr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
86%

És a legtöbb férfi miért elhízott,és lepukkant 30 felett?Akkor már nincs pénz vasalóra,vagy ha van sem tudja hogyan kell használni,fesű nuku,cipő piszkos,felsőruházat nyùlott, kopott.

Genetika.Ha egy nő sportol sokkal lassabb a látvânyos fejlődés,mint férfi esetében.

2019. ápr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
79%

A lapos fenék genetika és korfüggő is. Nekem mindig olyan volt a fenekem, mint egy futball labda, vékonyan is. Aztán egyszer már harminc éves koromban vega lettem és sokat futottam. Életemben először eltűnt a fenekem. Konkrétan eltűnt. Pedig egészségi szempontból sosem voltam olyan jó állapotban: remek volt az állóképességem, tombolt bennem az energia és sokat fogytam. A bőröm ragyogott. Csak a fenekem nem volt sehol :-(

Azóta vigyázok ezzel.

2019. ápr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
100%

Már akinek lapos!

És különben is: Miért van ennyi hülye kérdés?

2019. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!