Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van mostanában sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mostanában sok felnőtt férfi aki éretlen tinilányokra megy rá, és a legtöbb lánynak mi jó ebben?

Figyelt kérdés

Egyre több ilyent látni, hogy 25-30 évesek járnak 13-16 éves lányokkal. Aminek sokszor van úgy vége hogy lesz egy szex aztán vége....a lányok meg ott sírnak hogy jajj de átvert. Mi visz rá egy felnőtt férfit hogy kislányokkal kavarjon? És a lányok miért választják egy korához képest érett korukbeli fiú helyett a 10 évvel idősebbet akinek általában csak szexre kell? az menőbb a barátnők előtt? persze vannak kivételek de szerintem ekkora korkülönbséggel nem valami jók a kapcsolatok.



17/F


2010. ápr. 5. 11:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az idősebb pasikat és általában nem is tetszenek, engem zavarna a korkülönbség még olyan 3-4év belefér, de több nem.

L18

2010. ápr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
én meg a pasik ehylében nem kezdenék ki ilyen fiatal lányokkal. én max 1 évre adom le a mércét, jobb az szerintem, ha kb egyidősek vagyunk.
2010. ápr. 5. 11:25
 3/21 A kérdező kommentje:
*helyében
2010. ápr. 5. 11:25
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a jó ebben, de jó, hogy vannak még olyan 18 éves lányok, mint az előttem szóló, akiknek nem fáradt az agyuk és jól látják a dolgokat.
2010. ápr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
én 18 vagyok, a barátom 25. először nem is akartam vele összejönni, kicsit riasztott, h én 17 voltam ő meg bőven 24. de nincs gond. sztem azért, mert már 17 évesen sem voltam kis fruska (pedig vannak így ezzel sokan). az gázabb lett volna, ha én vagyok 13 ő meg 20...
2010. ápr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
meg amikor negyvenes-ötvenes "tisztes családapák" tizenéves kiscsajokon legeltetik a szemüket, leszólítják őket... na, az sztem már tök ízléstelen.
2010. ápr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"Egyre több ilyent látni, hogy 25-30 évesek járnak 13-16 éves lányokkal. Aminek sokszor van úgy vége hogy lesz egy szex aztán vége...."


Pont ez a lényeg, ezért mennek rá éretlen tinilányokra...ők könnyebben belemennek. Miért?

Mert éretlenek, és tapasztalatnak, naivak, és így gondolkodnak: "Ó milyen kedves,érett pasim van, biztos szeretni fog" meg "én már olyan érett vagyok hogy ilyen pasik néznek meg" és "ahh milyen jó lenne ha elvenné a szüzességem, az oszt. társaim már úgyis mind túl vannak rajt, nekem is ideje lenne, különben cikizni fognak.."


Kb...

2010. ápr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

az előző író vagyok :)

még csak annyit, h nem mindig a kor számít. lehet, hogy van 2 ember között 8-9 év is akár, de lehet h a fiatalabb érettebben, az idősebbik pedig koránál képest picit gyerekesebben látja a dolgokat, így nem tűnik nagynak a korkülönbség. de egy 13-14 évesnek és egy 23-24 évesnek MERŐBEN más gondolkodása van.!

2010. ápr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért,mert az idősebb srácnak legyezgeti a hiúságát,hogy egy fiatal kiscsajjal járhat,és még mutogathatja is,hogy lám,Vele tinik is szóba állnak.A lány meg örül,hogy egy érett pasi szóba állt Vele.Ugyanis naiv és hiszékeny.

Másfelől egy tinilány nem jár elkötelezettségekkel,vele elég diszkóba járni,néha ajándékot venni neki,és a lepedőt gyűrni.

Tisztelet a kivételnek!Kinek nem inge ,ne vegye magára,még mielőtt a torkomnak esne valaki!

2010. ápr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha a az egyik 30, a másik 40, az már nem gáz, de 13-14 éves lányok még nagyon naivak és könnyen kaphatóak. Az érettebb, huszon-harminc éves nőket meg nehezebben kapják meg a pasik, és ha csak egy-két dugás kell nekik, akkor minek küzdjenek hetekig, vagy akár hónapokig. Na de utána a kislányok meg sírnak, mert eldobták őket, mint egy rongyot. Sajnos általában erre megy ki a játék.
2010. ápr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!