Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 165-170cm közötti lányok hány...

165-170cm közötti lányok hány kg-k vagytok? Én 50 de ma anorexiásnak neveztek.

Figyelt kérdés
Nem érzem magam vékonynak de kovernek sem szerintem pont jó vagyok, de ma az utcán utanam szóltak hogy anorexiás vagyok!
2019. ápr. 4. 17:06
1 2
 1/15 anonim válasza:
68%
Hát én 172 vagyok 56-57 kilóval, de anorexiásnak tuti nem nézek ki, sőt hasam is van. De ez függ attól is, hogy hogyan oszlanak el a dolgok a testeden.
2019. ápr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

167 cm és 51 kg vagyok. Lábam szerintem pont jó, nem túl vékony, szerencsére cicim is van. Törzs, derék tájékon lehetne kicsit több rajtam, ill. a karom egy kicsit vékony.

22/L

2019. ápr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
167cm, 54 kg vagyok. Egy kicsit szeretnék fogyni.
2019. ápr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

170/60kg


Nincs tökéketes alakom sajnos, de még elmegy.



Én is voltam 50kg is pár éve, volt, aki vékonynak tartott, volt, aki szerint még fogyhattam volna.

Szóval, ne foglalkozz másokkal, semmi közük az alakodhoz, a lényeg, hogy te érezd jól magad.

2019. ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
180nal vagyok ugyanennyi, én kicsit vékonynak éreztem magam már tíz centivel lejjebb is, de ha te jól érzed így magad, akkor szrd le a károgókat! esetleg alapíts velem egy leszrjuk a beszólásokat klubot, mert én csak az észt tudom ilyen magabiztosan osztani, de a gyakorlati megvalósítással már vannak bajok:( de tényleg szrd le, nem érnek annyit se hogy agyalj rajtuk, jobb napjaimon biztos vagyok ebben.
2019. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Én 174cm vagyok és 65kg, nem nagyon van rajtam fölösleg, mert 10 éve elég keményen táncolok, szóval a nagyja az izom:'D persze azért egy kicsit mindig lehente leadni😂
2019. ápr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én 167 cm vagyok és 58 kg, viszont szerencsére nekem alacsony a testzsír százalékom az átlaghoz képest.

Felejtsd el a súlyt, nem az számít, hogy a mérleg mennyit mutat. Lehet valaki 60 kilósan sportos de löttyedt is, több tényező is befolyásolja ezt. Ha te jól érzed magad a bőrödben és nem jár semmiféle eü-i kockázattal a súlyod, akkor ne foglalkozz mások véleményével és szerintem nem is jó ötlet másokhoz hasonlítgatnod magad, pláne online, képek nélkül. :)

2019. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Menstruálsz? Ha igen, akkor nem vagy kórosan sovány, ha nem akkor el kell gondolkozni rajta.


Ne másokkal foglalkozz, hanem a tested jelzéseivel.


A bmi szerint 170 cmhez az 50 kg már sovány, meg nem kórosan sovány, de a bmi szerint min. 52 kgnak kéne lenned.


A kóros soványság első jele, a rendszertelen menstruáció, majd az elmaradt menstruáció, hiszen a tested, tápanyagok hiányában, leállítja a szervezeted azon funkcióit ami nem feltétlenül szükséges az életben maradáshoz. Pl a gyermek nemzés.


Ha rendszertelen a menstruációd, 16 év felett vagy, akkor sürgősen gondolkozz el atom, hogy oka van, és igaza van a beszólogatóknak.


Ha a testeddel minden rendben van, akkor pedig ne foglalkozz vele.

2019. ápr. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

163cm 52kg,de ez ingadozni szokott 54kg-ig. Én még szeretnék fogyni és még kellene formálni az alakom... Van rajtam feleskeg, combon és has tájékon. Nagyon nem szeretem. Régen kövér voltam.. Max 60kg.. Sokat bántottak érte. De már nemérdekel mások véleménye. Én úgygondolom nekem a 49-50kg lenne az ideális alak formálással együtt..

20/L

2019. ápr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja és nemhiszem, hogy anorexiásnak számítanál ezekkel az arányokkal, de persze számít, hogy oszlik el rajtad a zsír, izom hány százalékban van, stb.. De látatlanban sosem lehet tudni
2019. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!