Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sos! Az osztályfőnököm levágta...

Sos! Az osztályfőnököm levágta a hajam és botrányos lett! Tippet hogy mot csináljak vele?

Figyelt kérdés

Szóval,ap osztályfőnököm azt mondta nagyon töredezett a hajam vege és hogy ő vág belőle egy KICSIT. Mondok ok,biztos ért ehhez valamennyit.... amikor mutatta hogy mennyit akar,akkor én mondtam hogy köszönöm nem, elmegyek fodrászhoz! Azt mondta nyugi, megfogta márékba, és egy pillanat alatt levagta.. áá én amikor megláttam, lesokkoltam. Eleve nem is így kell vágni a hajból.

ANNYI A SZÉP HOSSZÚ HAJAMNAK! Elmegyek fodrászhoz, de szerintem várok pár hetet hogy nőjön,mert nem akarok még rövidebb hajat!!!

Nit csináljak?? Fog nőni egyáltalán a hajam??



2019. ápr. 6. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj fodrászhoz. Pár hét várakozással semmit nem érsz. Egy hónapban nő kb 1-1,5cm-t a hajad. Azt szinte észre sem veszed. Hónapokat várhatnál, hogy látványos eredménye legyen.

bár a kérdés fura. Pár hete egy lánynak levágták a lófarkát anélkül, hogy észrevette volna....

2019. ápr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, tervezem hogy jövőhéten akkor elmegyek. Nagyon ideges vagyok... nem tudom ezt miért kellett. Amúgy 13L
2019. ápr. 7. 04:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem, hogy a mai világban egy tanár ilyet megenged magának, hiszen az àllásával játszik.

Ha az én gyerekem így jönne haza a suliból, tuti, hogy következő alkalommal kérdőre vonnám a tanárt, hogy milyen jogon tette ezt.

2019. ápr. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, de ez nem Európa ahova járok iskolába. Közép Latin Amerika ... itt a tanár egész órán nyomogatja a telefont, barátnőjével beszél... a gyerekek, meg au emberek meg sík hülyék.. meg pl egy boltba benentem, kértem szatyort, és hülyén nézett rám hogy mi van? Közben meg értelmesen mondtam neki hogy szatyort szeretnék. Szóval itt minden más...
2019. ápr. 7. 21:54
 5/8 A kérdező kommentje:
De tényleg, botrányosan néz ki a hajam. Ezt fel nem tudom fogni hogy a szép hosszú hajamból ez lett😐
2019. ápr. 7. 21:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Menj el fodrászhoz vagy kérd meg anyukád, hogy nyírjon meg, hogy egyenes legyen. Hozd ki belőle a legjobbat most, úgyis nem sokára jön a kánikula! Majd visszanő!

Milyen hosszú volt és mennyit vágott?

17/L

2019. ápr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jövőhéten biztos elmegyek fodrászhoz már, ezen a héten nem tudtam. Anyukám nincs szóval marad a fodrász

Itt ahol élek egész évben 30 fok van😊😊

2019. ápr. 10. 07:44
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy kb hany i lehetett de a derekamig leért
2019. ápr. 10. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!