Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális, ha nagymellű lánykén...

Normális, ha nagymellű lányként irigylem, akié szilikon?

Figyelt kérdés

Az enyém természetes, ennek következtében nem csak a mellem nagy, de a csípőm is széles, a combom is vastag, illetve a mellem se tökéletesen kerek, maximum melltartóban.

Viszont azok a kismellű, de vékony lányok, akik megcsináltatják, számukra konkrétan kész a tökéletes testalkat: formás, feszes, kerek, de nagy mellek, és mellé karcsú testalkat.


Például:


Előtte:

[link]

[link]

[link]


Utána:

[link]

[link]

[link]


Ezzel meg már esélytelen "versenyezni".


2019. ápr. 10. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Versenyezni? mégis minek versenyezni? meg kivel? Hidd el, van aki szereti az olyan alkatú lányokat mint amilyen te vagy. Nem a melled tesz téged szerethetővé vagy vonzóvá hanem az aki te vagy. Nekem van egy pár lány ismerősöm aki vékony, ő például olyan alakot szeretne mint amilyen neked van. Szeresd azt aki te vagy, ami neked megadatott mert hidd el így vagy tökéletes de elsőnek önmagadnak kell elhinned. Ha annyira nagyon nem vagy megelégedve akkor elkezdhetsz edzeni hogy formásabb legyél. :) 21/F
2019. ápr. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Idézőjelben.

De ha valaki választhatna a fenti "utána" és egy eleve nagy mellű lány között, egyértelműen az előbbit vinné. Sok férfi bele se gondol, hogy az ilyen lányok esetén szilikonról van szó. Itt az oldalon is hányan mondták, esélytelen, a tökéletes nő az genetikailag tökéletes, aljas rágalom, hogy szilikon a melle.


Tornázok, persze, de attól, hogy feszesebb alakom lesz, még nem fogok kisebbnek hatni méretben, sem törékenyebbnek.

2019. ápr. 10. 09:13
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
És te most az itteni emberek véleményére adsz? Drága, magadnak felelj már meg. Kit érdekel hogy az emberek mire hajtanak? miért érdekel téged az hogy ki mit gondol? hidd el, hogy ha magaddal rendben vagy az látszani fog a kisugárzásodon és ezzel vonzó leszel. Ne a mell méretet nézd meg hogy neked miért ilyen. Szeresd meg magad úgy ahogy vagy. Ne akarj másoknak megfelelni mert ezzel elveszted azt az igazi értéket aki te vagy. A melled hozzád tartozik, aki meg szeretni fog annak tetszeni fog az alakod sőt, imádni fogja hogy olyan a melled amilyen. A felszínes emberekkel meg ne foglalkozz meg mások véleményével, magaddal törődj mert te fogsz leélni egy egész életet a testedben. Persze, az edzés jó,hatékony, jól érzed magad tőle, feldob,erőt ad kell DE magad miatt csináld ne azért mert hogy kinek mi tetszik. Engem nem érdekel az hogy ha egy nőnek szilikonos a melle vagy sem, ha tetszik belsőleg,külsőleg is akkor megfogott és ennyi. Az ilyen apróságokat nem fogom nézni hogy mekkora a melle, hogy lóg-e vagy akármi. Ne adj az emberek véleményére, azon legyél hogy te szeresd meg önmagad és ez kifog hatni rád, a kisugárzásodon is. Ez nem egyik napról a másikra fog menni, ehhez idő kell. :)
2019. ápr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te valódi NŐ vagy, az utána képeken meg mű-nők vannak. Ki a nagyobb kincs? Szerintem a valódi.
2019. ápr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Mielőtt másokra mutogatnál...

Kérdezem tőled azt (ha van melled):

-foglalkozol napi szinten a testeddel?

Tettél azért, hogy formásítsd a tested?


Ha nem, akkor ne irigykedj s máséval legyél lekötve, hanem MAGADÉVAL!


Manapság mindenhol megy a hiszti a forma miatt, alapon van egy természetes tartása + a mellizmot a nők 94%-a nem is tartja karban...


Felém is volt pár irigykedő tekintet/megjegyzés... De azt nem látja a nép, hogy hajnali 4től edzek + este 9-10 között egy filmnézés alatt.


Tudnék mesélni még.


+ megnézném a te alap alkatodat.

Sokan másképp látják magukat

És photoshop/szilikon babákhoz akarnak hasonlítani... Az a kép van a fejükben.


Az helyett hogy magukat néznék s "nah mit hozhatok ki abból amim van".


Ez a baj.


26/N

2019. ápr. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, foglalkozom magammal, tornázok.


Tudom, hogy vannak gyakorlatok mellizom erősítésre.


Csakhogy nincs az a csoda gyakorlat, ami G kosaras melleket formáz vagy megemel.

Maximum B-C kosárnál lehet még némi változást elérni intenzív edzéssel.


De írtam a kérdésben is, nagy mellem van (75G konkrétan) nem nagyon tudok vele mit csinálni, nem fog égnek állni sehogy.

2019. ápr. 11. 08:50
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Megnyugtatlak, ha egy "tökéletes" alakú, szilikonmellű, 90-60-90-es lány és egy picit molettebb, nagy és természetes mellű, nagyfenekű, vastagabb combú lány között kellene választanom - és ha az emberi tényezőket nem nézzük most - az utóbbit választanám ;) Azaz akár téged.


Ennyit a versenyről :)

2019. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kicsit sem vagyok molett vagy "molettebb" sehol sem írtam ilyet. 75-ös körmérettel nehezen is lehetnék...
2019. ápr. 18. 19:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a bajod? :) csinos, nő lehetsz!
2019. ápr. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!