Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik webshopból érdemes...

Melyik webshopból érdemes parfümöt rendelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Parfümöt szeretnék rendelni, viszont elég tanácstalan vagyok, hogy melyik online kereskedésből szerezzem be.

100 ml-es kiszerelést szoktam venni, de pont ezeket hamisítják legtöbbször, ahogy olvasom.


Ahol lakom, itt csak Müller van, ahol nagy választékban árulnak parfümöt, de csillagászati áron már.


Tudnátok ajánlani megbízható oldalt, ahonnan tényleg eredeti terméket kapok? Melyikkel van tapasztalatotok (pozitív és negatív is jöhet)?


Köszönöm előre is!



2019. ápr. 10. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Notino megbízható, már rendeltem tőlük több parfümöt is, és 100 ml-es kiszerelés is sokmindenből van nekik.


Ami gyanúsan olcsó (pl. 90%-os kedvezmény meg hasonlók), azt messzire kerüld. Mostanában volt egy-két kérdés ilyen webshopokkal kapcsolatban itt is.

2019. ápr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is most már csak a Notino-nál rendelek, ha márkás parfümöt akarok, bár a korábban próbáltakkal sem volt rossz tapasztalatom, sose kaptam hamisítványt. A Notino előnye az, hogy csak ezzel foglalkoznak, szinte mindig minden megvan (nagy választék), jó a honlap és nagyon jók az áraik.

FM parfümöt is szoktam használni, mert hajszálra olyan illatú és tartósságú, mint az eredeti (sőt vannak tartósabbak is), de a töredékébe kerülnek az eredetinek, még akkor is, ha a Notino-tól veszem. Ezt viszont általában magánszemélyektől (hálózati forgalmazóktól) veszem, bár komolyan tervezem, hogy regisztrálok én is és akkor nem kell mindig forgalmazót keresgélni.

2019. ápr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megnézem az általatok ajánlott oldalt. :)

2019. ápr. 11. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!