Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan ellensúlyozhatnám a nagy orromat lányként?

Nagyon nagy az orrom, nem az a krumpli orr, hanem inkább vékony és előre hosszú,nagy.Amúgy szőke hajú kék szemű vagyok, szerintem a számnak szép az alakja, bár nem túl vastag.A szeme viszont nem túl nagy, ezért is aránytalan nagyon az orrom szerintem, nagyon utálom...A hajam vastagszálú és elég hosszú és egyenes, a hátam közepéig ér kb.

Plasztikáztatni még nem tudok, de olyan praktikákra lennék kíváncsi, amik elterelik a figyelmet az orromról.Pl smink, frizura(akár olyan amit én el tudok készíteni, akár hajvágás)

Szóval légyszi írjatok ötleteket.

És fiúk, nálatok ez mennyire hátrány?

16/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: lány, orr, egyenes, hosszú, szőke, haj, kék, szem, száj, szép

ápr. 19. 14:35  Privát üzenet  

A válaszok
Plasztikai sebésszel.

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont ápr. 19. 14:47 Privát üzenet

Kontúrozd az orrod hogy kisebbnek tűnjön

Illetve szerintem ha erősebb szem vagy ajak sminket használsz az eltereli a figyelmet az orrodról

De ezek csak tippek

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont ápr. 19. 14:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#1 írtam,hogy még nem tudok plasztikáztatni.Nem is vagyok 18 éves, illetve a jogsi, meg majd az egyetem mellett nem biztos hogy lesz rá 500 000 forintom..

#2 Köszi, megpróbálom

Még jöhetnek tippek!

# 3/7Időpont ápr. 19. 14:59 Privát üzenet

Egyrészt én nagyon szeretem az olyan orrokat mint amilyet te leírtál,hogy van neked

Másrészt hangsúlyozd ki a szemedet(szempillaspirál és/vagy tusvonal)

Nekem is kicsi a szemem és aránytalan az arcomhoz de ez nekem bevált,hátha neked is be fog:)

A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont ápr. 21. 00:10 Privát üzenet
Blueskin nevű felhasználó válasza:

Így nem igen lehet elképzenli, hogy neked mi a nagy. Ilyenkor szoktam mondani, hogy 3 szögből fotózd le, és rakd fel, úgy könnyebb mondani, tanácsot adni, mivel nagy orr mellé sem mindegy, hogy hol vannak a szemeid, milyen nagyok, milyen a szemöldököd, milyen frizurád van, milyen arccsontod, milyen állkapcsod...és a többi.

Sminkkel könnyű korrigálni, de akár más hajkoronával is. Néha csak úgy képzelik az emberek, hogy nekik túl nagy, vagy éppen túl kicsi valami, közben teljesen normális, átlagos. De a te korodban ez normális, ilyenkor megváltozik az önkritika, a én és a testismeret is.

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont ápr. 21. 12:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kb olyan az orrom, mint Wolf Katinak egybként.

# 6/7Időpont ápr. 22. 23:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

# 7/7Időpont ápr. 23. 00:00 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Normális, ha nagymellű lányként irigylem, akié szilikon?
Szépnek lenni egyetemista lányként; hogyan?
Hogyan szőrtelenítsem a hasamat lányként ha már kislányként leborotváltam és már muszáj?
Sztetek ha 15 éves lányként most 168 cm vagyok, fogok még nőni?
Fiatal lányként inkább márkás ruhákba vagy kiegészítőkbe fektessek?
70B lassan C mellméret 14 ( lassan 15 ) éves lányként milyen?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!