Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan ellensúlyozhatnám a...

Hogyan ellensúlyozhatnám a nagy orromat lányként?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy az orrom, nem az a krumpli orr, hanem inkább vékony és előre hosszú,nagy.Amúgy szőke hajú kék szemű vagyok, szerintem a számnak szép az alakja, bár nem túl vastag.A szeme viszont nem túl nagy, ezért is aránytalan nagyon az orrom szerintem, nagyon utálom...A hajam vastagszálú és elég hosszú és egyenes, a hátam közepéig ér kb.

Plasztikáztatni még nem tudok, de olyan praktikákra lennék kíváncsi, amik elterelik a figyelmet az orromról.Pl smink, frizura(akár olyan amit én el tudok készíteni, akár hajvágás)

Szóval légyszi írjatok ötleteket.

És fiúk, nálatok ez mennyire hátrány?

16/L



2019. ápr. 19. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Plasztikai sebésszel.
2019. ápr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kontúrozd az orrod hogy kisebbnek tűnjön

Illetve szerintem ha erősebb szem vagy ajak sminket használsz az eltereli a figyelmet az orrodról

De ezek csak tippek

2019. ápr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 írtam,hogy még nem tudok plasztikáztatni.Nem is vagyok 18 éves, illetve a jogsi, meg majd az egyetem mellett nem biztos hogy lesz rá 500 000 forintom..


#2 Köszi, megpróbálom


Még jöhetnek tippek!

2019. ápr. 19. 14:59
 4/7 anonim válasza:

Egyrészt én nagyon szeretem az olyan orrokat mint amilyet te leírtál,hogy van neked

Másrészt hangsúlyozd ki a szemedet(szempillaspirál és/vagy tusvonal)

Nekem is kicsi a szemem és aránytalan az arcomhoz de ez nekem bevált,hátha neked is be fog:)

2019. ápr. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Így nem igen lehet elképzenli, hogy neked mi a nagy. Ilyenkor szoktam mondani, hogy 3 szögből fotózd le, és rakd fel, úgy könnyebb mondani, tanácsot adni, mivel nagy orr mellé sem mindegy, hogy hol vannak a szemeid, milyen nagyok, milyen a szemöldököd, milyen frizurád van, milyen arccsontod, milyen állkapcsod...és a többi.

Sminkkel könnyű korrigálni, de akár más hajkoronával is. Néha csak úgy képzelik az emberek, hogy nekik túl nagy, vagy éppen túl kicsi valami, közben teljesen normális, átlagos. De a te korodban ez normális, ilyenkor megváltozik az önkritika, a én és a testismeret is.

2019. ápr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kb olyan az orrom, mint Wolf Katinak egybként.
2019. ápr. 22. 23:59
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2019. ápr. 23. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!