Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szépnek lenni egyetemista...

Szépnek lenni egyetemista lányként; hogyan?

Figyelt kérdés

Mi kell ahhoz, hogy egy egyetemista lány, 20-21 éves, jól nézzen ki?

Szerintetek mitől szép egy ennyi idős lány?


Köszönöm!:)



2018. máj. 4. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Miért, ha nem járnál egyetemre, és 25 éves lennél, akkor hogyan lennél szép?
2018. máj. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
A szépség relatív. Egyetemistaként ennyi sütnivalód illene, hogy legyen. Legyél ápolt, és válassz az arcformádnak megfelelő frizurát és szedess formás szemöldököt. De ennyi, az arcod milyenségét nem tudod változtatni.
2018. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egyetemista. És fiatalabb is vagyok ennél a korosztálynál...

Puszta kíváncsiságból kérdeztem ezeket,mert egy kis inspirációt szerettem volna a jövőre nézve. Látom ez sokaknak probléma...

2018. máj. 4. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

Ruhában például ilyenkor jobb egy kicsit "felnőttesebb" darabokat hordani, de mire odaérsz valószínűleg ki fog forrni a stílusod :)

Amúgy sztem a Casual elegáns jó lehet

(Pl ősszel kötött pulcsi cseruza szoknyával és csizmával)

Persze nem pont ezekkel a darabokkal, de hogy érthető legyen az egyszerű-elegáns fogalma :)

2018. máj. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Csatlakozom a fent írtakhoz az arcot illetően, a testről pedig annyit, azt se hanyagold el. Futást, tánc, konditerem... találd meg a sportot amit kell, fogyassz kevés cukrosat, de elegendő hasznos tápanyagot, és a testalkatod meghálálja.

Amúgy meg a fiúk túlnyomó többsége szerint szexis a szoknya-magassarkú-harisnya kombó.

Csak okosan, ne ess át a k#rvásba, és ha fáj tőle a lábad, a magassarkú sem kötelező.

(Mondjuk egy combközépig érő szoknya, harisnyával és tornacipővel dögös tud lenni. :) Találd meg a stílusod!

2018. máj. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!