Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Májfolt az arcon nagyon...

Májfolt az arcon nagyon visszataszító? 16L

Figyelt kérdés

Nagyon utálom hogy az arcomon van... Minden önbizalmamat elveszi:( mindíg próbálom takarni a hajammal, de amint fúj egy kicsit a szél és láthatóvá válik már sírni tudnék, olyankor nem vagyok képes az emberek szemébe nézni..

Nagyon drága a lézeres kezelés?



2019. ápr. 22. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem használsz alapozót?

Egyébként szerintem egyáltalán nem gáz :)

2019. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam az alapozót.. Egyszerűen nem tudom elviselni mikor az egész arcomon van smink, csak a szemöldökömet és a szempillámat szoktam festeni
2019. ápr. 22. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Vitiligom lett. Az arcom jobb oldalán a fehér foltban ugye a szakállam is megőszült. Nagyon utáltam. Egyszer be is festettem ott.

Aztán egy nagyon jó barátnőm azt mondta, hogy olyan vagyok, mint az egyik X-Men karakter férfi verziója:Dd És hogy milyen menő és egyedi. Ő segített benne, hogy elfogadjam, sőt megszeressem az ősz foltot a szakállamban és a fehér foltot a bőrömön.

Hidd el, minden csak azon múlik miképpen állsz hozzá:)

Sajnálom, hogy neked nem érkezett pozitív támogatás. Így tényleg nehezebb:/

De hidd el, hogy a visszataszító szó nagyon távol áll a valóságtól:D

2019. ápr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az alapozo nem valt be, akkor hasznalj korrektort. De egyebkent szerintem se kell eltakarni. Egy folttol nem leszel csunyabb. Ha valakinek tetszel, akkor folttal is tetszeni fogsz, akinek meg nem, annak makulatlan borrel se, ezt jegyezd meg.:)
2019. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :) remélem egyszer én is úgy leszek vele hogy nem annyira szörnyű
2019. ápr. 22. 19:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szinten zavarna akkor tuti nem lenne kifogás az alapozó... Egyébként ha nagyon lelkibeteggé tesz és ezzel a pszichológus is egyetért, állja a tb a műtétet.
2019. ápr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!