Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van egy szépségversenyen...

Van egy szépségversenyen esélyem, ha 169 cm vagyok, viszont 66 kg, de viszonylag egyenletesen oszlik el rajtam a súly, ugyanakkor a mellbőségem 97 cm?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 25. 15:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
91%
Te kérdezted, elmondtam a véleményem. Ha eldöntötted, hogy jelentkezel és esélyes vagy szerinted, akkor fölösleges volt a kérdés.
2019. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
25%

Egy ilyen jellegű versenyen a szépségnek kéne számítani, nem pedig számbeli adatoknak.

Sajnos nem a különösen szép arcú, intelligens, “földöntúli szépség” lányokat díjazzák általában.

Végül mindig egy lóarcú, kapafogú, butuska olcsó kis r*bit hoznak ki győztesnek - tisztelet a kivételnek.

A tényleges szépség az utolsó, ami mérvadó egy ilyen versenyen: a lényeg, hogy megfelelj a torz társadalmi ideálnak, azaz minél átlagosabb vagy, annál jobb.

Tudom, - bizarr, hogy ezt hozom fel példának, - de ha elmész egy macska/kutya szépségversenyre, ott sem a legkülönlegesebb színű vagy mintázatú kisállat nyer, hanem az, amelyik leginkább “hordozza a fajta jegyeit”. Sajnos az embereknél sincs ez másként.

Egy babaarcú, szép idomokkal rendelkező alacsony csajszi soha nem fogja felvenni a versenyt egy behorpadt hasú, karakter nélküli gebével.


De ettől függetlenül nem akarlak lebeszélni, és szerintem próbáld meg! :)

2019. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Mert érdekel ki mit gondol ennyi alapján,igen.Csak nem gondolom,hogy az alakom miatt kb semmi esélyem,ugyanis az arcom elég szép,meg nem vagyok deszka,csak ennyi. :D
2019. ápr. 25. 18:42
 14/30 A kérdező kommentje:
73%-os:Azért szerencsére az alacsony nem nálam kezdődik szinte 170 cm-vel.LOL Egy átlag magassarkúban 180 cm vagyok,mi kell még?!:'D Az alacsony a 160 cm. ;D
2019. ápr. 25. 18:45
 15/30 anonim ***** válasza:
97%

#12 vagyok: Nem azt mondtam, hogy TE alacsony vagy, hanem nagy átlagban beszéltem, mert képzeld, 150 centi körül, sőt alatt is vannak nagyon szép és különleges kisugárzású nők.

Van nagyon alacsony ismerősöm, aki úgy néz ki, mint egy Victoria’s Secret modell, az arca pedig olyan, mint egy porcelánbabának.

Na, én az ilyen lányokat nevezem földöntúli szépségnek.

Az más kérdés, hogy lehurrognák őket egy ilyen karakterű versenyen kizárólag a magasságuk miatt, de végre meg kéne érteni az emberiséget, hogy a NŐI szépséget nem centikben kéne mérni.

2019. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
98%

Jó lenne egyszer, ha rendeznének olyan szépségversenyt, ahol értelmi érettség lenne a beugró a szépségeknél.

A mezőny közelébe se engednék olyan csajt, aki ilyen szót használ, hogy "LOL".


Kérdező, lehet, hogy nagy melled van és viszonylag csinos pofikád, de ha narancsbőrös és zsíros a combod, feneked, és semmi formád sincs, pl derekad sincs, akkor ezek háttérbe fognak téged szorítani.

Egy feszesebb, formásabb test mindig előnyt jelent, még ha kicsi az ember melle is.


Vegyél vissza légyszi egy kicsikét az arcodból, mert nem a mellméret lesz a döntő egy szépségversenynél. Csak szólok!

2019. ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
97%

ui.:

BMI kalkulátor szerint majdnem a normál érték felső határát súrolod, tehát van rajtad felesleg.

2019. ápr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Ennyi alapjan nem tudjuk megmondani hogy van-e eselyed.Nyilvan a leiras alapjan nem az ilyen testi adottsagokkal rendeklkezo lanyokat szoktak elonyben reszesiteni egy ilyen versenyen.En nem igazan lattam szepsegversenyen olyan lanyt,aki tobb mint 56-58 kg,es alig van kulonbseg a csipo meg derek merete kozott,de ettol meg lehet optikailag nem ugy hatsz,ahogy ezek alapjan elkepzelunk teged.
2019. ápr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Ja igen,66%-os!A LOL angol nyelvben használatos kifejezés,ha nem tudod,az a te bajod,de ne égesd magad!;) Interneten,egy fórumon pedig simán használható!;)
2019. ápr. 25. 21:05
 20/30 A kérdező kommentje:
*frusztrációkat
2019. ápr. 25. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!