Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van egy szépségversenyen...

Van egy szépségversenyen esélyem, ha 169 cm vagyok, viszont 66 kg, de viszonylag egyenletesen oszlik el rajtam a súly, ugyanakkor a mellbőségem 97 cm?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 25. 15:24
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Milyen kár,hogy a BMI nem mérvadó,azért kérdezik hány cm vagy,mennyi a mellbőséged,csípőbőséged és derékbőséged!:)
2019. ápr. 25. 21:07
 22/30 anonim ***** válasza:
Mi a neved? Én még akarom nézni azt a szépségversenyt :D
2019. ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Utolsó!Majd a kérdésnél megírom már csak azért is,hogy meddig jutottam!;)
2019. ápr. 25. 23:17
 24/30 A kérdező kommentje:
Nem hívtak volna be,ha a bikinis kép alapján kövér lennék,aminek ti tituláltok itt!Meg esélytelennek!L.O.L.
2019. ápr. 25. 23:20
 25/30 anonim ***** válasza:
már majdnem válaszoltam de megláttam hogy több a komment mint a válasz 🙄😫😫 egyébként csak hogy megnyugtassalak én 175 cm vagyok 65 kg a mellem 99 cm derekam 70 csipőm 99 tehát homokóra alkatom van, az arcom is szép még sem vagyok modell sem szépségkirálynő. sportolok rendszeresen és ezekkel az adatokkal sem vagyok vékony. nem tudom hogy ezekre az adatokra miért vered magad, vastag a derekad alacsony vagy és van rajtad felesleg...
2019. ápr. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Jelentkezz, hiszen elmondásod alapján tökéletes vagy. A való életben is lehetne ekkora önbizalmad.
2019. ápr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
96%

Miért kell töröltetni a válaszomat? Talán irigy vagy, vagy most kaptál egy olyan választ, ami neked nem tetszik? Gyerekes dolog nem elviselni a kritikát!


A kérdező magán levelében ezt írta nekem:

"Amúgy meg a kis 159 cm-emmel nem lennék olyan nagyra ám!;) Meg a kis mellemmel. :'D Még jó,hogy ilyen alacsonyan nem vagy 60x kg,nagyon gáz lenne.haha"


Én leírtam a saját véleményemet, hogy hiába nagy a melled, attól még egy vékony csaj kis mellekkel is lehet vonzó, pl. én is az vagyok sok pasi szemében. Pedig csak 159 centi 49 kg vagyok, vékony derekam, sportos, enyhén izmos testem, kerek popsim van. Fényes hátközépig érő barna hajam van.

A mellméret meg genetika kérdése.


De azt bezzeg nem mered leírni, hogy melyik szépségversenyre jelentkeztél, nem is linkelsz be ide semmit, ezért is gondolom, hogy a kérdés egy kamu, amit egy kislány írhatott ki. Nem viseli el és törölteti azokat a válaszokat, ami neki nem tetszik.

Egyből lehurrog mindenkit, aki nem neki ad igazat, vagy csak helyesbítést javasol neki.

Egy szépségversenyen MINDEN számít.


A "LOL" kifejezéssel pedig ne menőzzél, csak az éretlen kistinik szóhasználata ez, egy érett felnőtt ember szájából ilyet te nem hallasz.


Egyébként meg ha nem olyan oltári nagy szépségverseny, mint ami a tv-ben is szokott menni, akkor arra bárki jelentkezhet, nem tudom, hogy ezért miért kell kiírni egy kérdést. Ha úgyis tökéletesnek hiszed magad, akkor remélem meg is nyered és linkelsz nekünk képeket. :)

2019. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

szepsegversenyen leszarjak a mellmereted :D

Ha szep az arcod van eselyed,ha nem,akkor lehet akarmilyen tested...labdaba sem rughatsz.

2019. ápr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 cameronmonaghanbabee ***** válasza:

Szerintem lehet esélyed, ezek alapján jó alakod lehet.

De azt utálom, mikor vékony csajokat már folyton lekell deszkázni..még ha van is melle,csak kicsi még azt is..

2019. ápr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Tevedsz. Hany miss tokom tudja kik rendelkeznek szep arccal smink nelkul? Vagy nagy mellekkel? Szallj mar le a magas lorol azert mert a hajadtol van melled nem te vagy a vilag kozepe
2019. jún. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!