Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak? Van megoldás?

Mit csináljak? Van megoldás?

Figyelt kérdés
Nos vagy 1 éve b kosaras melltartot hordok. Mostanában vettem észre hogy kicsi. Eddig jó volt most meg nem fér el benn a mellem. De az eggyel nagyobb meg gigantikus. Akkor most mit csináljak? Nincs valami köztes méret?

2015. jan. 20. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Probaljal fel tobb fazont tobb uzletben b es c kosarasat is, valamelyik csak jo lesz! Az meg, hogy no a melled, teljesen normalis, ha abban a korban vagy, bar ez nem derul ki tul egyertelmuen a kerdesbol (amugy kb 18-20 eves korodig nohet a melled)
2015. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem az bevált, hogy ha a 70B-t kicsinek találtam 75B-t vettem helyette (itt is van egy kis különbség a kosárméretben is), de minden márkának más egy kicsit a mérete, és az eladóktól is kérhetsz segítséget
2015. jan. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!