Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet ekkora a “mellem”?

Hogy lehet ekkora a “mellem”?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és annyira pici mellem van, hogy szinte nincs is. Oké van ilyen, de az én esetemben az a furcsa, hogy az összes nőnek legalább átlagos, de inkabb az átlagnál nagyobb mellei vannak. Vékony vagyok, de nem vékonyabb, mint a nagyim, anyukám nagynéném, húgom stb...szóval nem értem,hogy lehet, és miért, hogy csak engem nem áldott meg az ég. Ennyi idősen nekik már normális méreteit voltak. Valaki tud valamilyen magyarázattal szolgálni? Tipp, tanács? Még nőhet?

2019. máj. 30. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Az összes nő = átlag. Akkor nem lehet az átlagosnál nagyobb az összes nő melle..bocsi off :D Nőhet még 20-22 éves korodig. Nincs magyarázat, genetika, ez van. Nem gáz, a mai divat ugyis a ropilányokra van szabva, speciel alig találok magamra ruhát a new yorkerben vagy a h&m-ben mert kiesik a cs*csöm. -.-
2019. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 ismerős..


Én inkább áldanám a sorsot, ha kicsik lennének. Nem értem. 70-es a hátam és mivel nagyok, ezért kinézek vagy 70 kilónak.. Bárcsak cserélhetnénk :(

2019. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet mindenkinek átlagtól nagyobb, ha a többségnek átlagtól nagyobb akkor az az átlag :D


Alkati kérdés kinek mekkora van. A melltartó is sokat tud csalni. Na meg lemerem fogadni, hogy teljesen rá vagy fixálva és saját magad idegeled azzal, hogy "mindenkinek" nagyobb.

Tipikus emberi tulajdonság, akinek van egy komplexusa valami miatt, az nem igazán veszi észre, hogy rajta kívül hányakat érint még.

2019. máj. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező úgy értette, a családjában lévő nőknek az átlagnál nagyobb.


Én is így vagyok, kisebb a mellem mint anyáé (neki átlagos), de én örülök neki. Később kevésbé fog lógni, sportolni sokkal kényelmesebb, és fiatalabbnak, vékonyabbnak nézek ki, mint a valóság. A kis mell is lehet nőies, főleg ha vékony vagy, egyes korokban pont ezt tartották kívánatosnak, elegánsnak.

2019. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy itt a gyakorin az ilyen kérdésekhez csak a k rva jó mellű csajok jönnek sírni, hogy jaj, ők szegények, nekik milyen szar, üzenem nekik, hogy sokkal rosszabb egy gyerek testméreteibe zárva leélni egy életet... én húsz vagyok, akkora mellem van, hogy szinte nincs is, és hiába diktálja az életkorom, hogy lassan jó lenne lefeküdni valakivel, elég nehéz úgy, hogy látens pedókon kívül senkinek nem kellek, őket meg leginkább a vádlottak padján szeretném viszontlátni, nem az ágyamban


kérdező, mondjuk nem tudom, magyarországon hány ilyen van egyáltalán, én kinn élek, de most a legújabb projektem, hogy egy transzneműekkel foglalkozó nőgyógyászt kéne keresnem ,akit le lehet fizetni, és kapok tőle némi női hormont (az én családomnak is van melle, szóval nem genetika hogy az enyém hiányzik), hátha attól helyrejönnék. mert a problémánk kb ugyanaz, se én, se ők nem a megfelelő, nőies testben vannak

2019. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!