Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sokak szerint miert csunya,...

Sokak szerint miert csunya, “ehezos” ez az alak?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Egyszeruen amikor megmutatom valakinek, hogy ilyen alakra torekszem, rogton hulyenek neznek, meg jonnek az etkezesi zavaros poenok - de ugy erzem, igy ereznem magam csinosnak egy ruhaban vagy akar alapbol is.


2019. jún. 16. 19:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Na én ilyen vagyok. Hízni szeretnék, nem megy.

Ez tényleg genetika. Ma duplán vacsiztam (sült májat). Ebédre egy nagy tál húslevest ettem, meg diós csigát. Aztán mégis 43 kiló vagyok még mindig.

2019. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen alkattal se lehet bármit felvenni, vannak olyan fazonok, amik nőiesebb alkaton mutatnak jól.

Amúgy egyetértek, sok nőt ismerek aki alkatilag ilyen, de ők számomra olyanok, mintha 14 évesen megálltak volna a fejlődésben, messze nem ez az ideál.

2019. jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!