Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik lehetek a Johannes...

Melyik lehetek a Johannes Itten-féle évszaktípusok közül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, itt már a csapból is ez folyik, de én tényleg szeretném megtudni, hogy mi áll jól nekem.

A nevem és a koromat szándékosan rejtve hagyom.


Megértéseteket köszönöm!


Szóval: eredeti hajszínem 6-os, 7-es színmélységű, a szemem zöldes és kreol bőröm van, illetve mediterrán típusú sötétebb bőrrel áldott meg az ég.


A válaszokat előre is köszönöm, és mivel az a hír járja, hogy itt többnyire bunkók az emberek, megkérem a jó népet, hogy kulturáltan, ha lehet...



2019. jún. 19. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az helyzet, hogy nem is a hajad vagy bőröd sötétsége mérvadó, hanem, hogy hideg-e vagy meleg. Inkább rezes/vöröses vagy szürkés a hajad? Vagy milyen felső áll jól, fekete/szürke/barna?
2019. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Hát a meleg barna nagyon nem az én színem és az élénk vörös haj sem, viszont azt vettem észre magamon, hogy a neon színek, a fekete-fehér az jó...
2019. jún. 19. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Kiserletezz polokkal, felsőkkel, pl ha a fekete és a tiszta fehér sápaszt, öregít, akkor a tél tipust mindjárt ki is lehet lőni.
2019. jún. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja közben válaszoltál :D akkor a tél esélyes! :)
2019. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Én is ebben vagyok biztos.
2019. jún. 19. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!