Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi idő mire lenő egy...

Mennyi idő mire lenő egy tipes zselé köröm?

Figyelt kérdés

Az érdekelne mennyi idő mire lenőne egy rövid(körömágy hosszabítás nélküli) tip-es Francia zselés köröm.

A lehető legrövidebbet csináltuk mert modell munka.

S nagyon jó lett kb 1 osztályú. :)

No de mennyi idő mire lenő vagy leszedhető ?

Eléggé kemény lett ez a zselé s hirtelen olyan olvastam ha megsérül vagy valami vele együtt a köröm is lejön.(jól fog a tip-es ragasztás)

csak a egyik kéze lett megcsinálva.... csak mert a másik kezemen egy köröm sérült volt kicsit. Ezért érdeklődöm.



#köröm #műköröm #zselé #tip #körömnövekedés #köröm lenövés #francia zselé
2019. júl. 9. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mennyi ido alatt no le teljesen valtozo. Van akinek 2 het alatt vagy eppen csak 4 het alatt.
2019. júl. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el ahoz, aki felrakta és szedesd le. Ha lenőtt sem fogod tudni magadnak leszedni, mert tönkre teszed vele a saját körmöd!
2019. júl. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

No vettem pár reszelőt mivel olvasgattam kicsit.

Sokan feszegetni robálták s körmük bánta meg hasonlók.... Ehh nem értem egyeseket.

No leszűrve a sok commentet más oldalon a reszelés volt a egyetlen megoldás.


20 perc alatt lereszeltem a francia véget meg nagyjábol a felső réteg átlátszó zseléig így most teljesen természetesnek hat a körmöm.

Nem repedt, hasadt,vagy sérült meg. még védi is az a maradék réteg így nem gond. Am tényleg nagyon szép köröm volt csak fél kézen hülyén éreztem magam. :S


Majd legközelebb már ha jobb lesz a másik akkor legalább mindkettőn lesz. Úgy maradhatna.

2019. júl. 10. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!