Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szolárium -Szerintetek így...

Szolárium -Szerintetek így jól járok?

Figyelt kérdés

Szóval gyerekkoromban villámgyorsan barnultam, sohasem égtem le csak barnultam. Aztán négy éve ,első külföldi nyaralásomkor akivel mentem nem kente a hátam és nagyon brutálisan leégett, aztan később még máshol is sikerült.( Azóta is megvan az akkori fürdőruhám helye a hátamon.) A bizonyos alkalom óta nem tudok barnulni, inkább mindig leégek/megpirulok ha pedig egyik sem akkor nem szedek fel semmi színt. Az utóbbi években igyekeztem is nem sok időt napozni,mivel sok anyajegyem is van, ezért alapjáraton hulla színem van. Viszont 2 hét múlva táborban leszek és nekem még mindig elég fehér a bőröm .Édesanyámmal úgy beszéltük meg elmegyek párszor szoláriumba hogy legyen egy kis színem és ne égjek le. Tavaly is voltam ilyen táborban és hiába kentem magam óránként 50 faktoros Nivea Protect and Refreshel, mégis leégtem. Ma voltam először szoládiumban és az ottani rendszer szerinti legkevesebb időt -7 percet- töltöttem a gépben. Nem égtem le, nem vagyok piros, semmi.


Szerintetek ezzel nagyobb kárt csinálok a bőrömnek mintha 2 hét múlva nagy valószínűséggel leégnék? Azt meg megjegyeznem hogy nem tervezek ezek után rendszeresen járni.



2019. júl. 12. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Jarj szoliba rendszeresen es nem fogsz leegni a napon. Nekem is bevalt.
2019. júl. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13%

Teljesen felesleges a szoli. Egyél sok karotin tartalmú ételt. Pl. sárgarépa olajjal, sárgabarack, őszibarack..stb.

Vegyél Dr. Chen Béta-karotin tartalmú vitamint.

Én fehér bőrű vagyok, inkább pirulni szoktam. Ezt megelégeltem és kipróbáltam ezt a vitamint. Idén még nem égtem le. A vitamin mellett azért még eszem a karotin tartalmú ételeket is.

2019. júl. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%
Járj el heti 3x szoliba. Emeld a perceket. Állóba menj legközelebb ,ott jobban fog. Egyél sok répát, nektarint,brokkolit..
2019. júl. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Penzeert borrakot! Gratulalok!

Majd amikor jonnek ki a borrakok a testeden akk biztos visszagonfolsz h dejo barna voltam nyaron!

Ha leegnel akk kend magad es ne menj napra!

Nagyon fontos h a taborra lebarnulj

2020. szept. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!