Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől igényes egy...

Szerintetek mitől igényes egy Lány?

Figyelt kérdés
Peldaul mennyit sminkeljen, mire kell odafigyelni, milyen ruhakat hordjon egy mai fiatal kamasz lany?
2019. júl. 14. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Smink szerintem nem az igényességet mutatja, ez egy hobbi, vagy önelutasítás, azzal semmi baj nincsen, ha valaki szereti az arcát.

Ruhából a tisztaság a lényeg, a lány fürödjön minden nap, ne legyen büdös, koszos. Igényességet jelez, ha tisztán tartja a cuccait is, a táskát, ami minden nap a hátán van, a szemüvegét, fülbevalóját. Haját, körmeit ugyancsak.

Fogát legalább egyszer, de inkább reggel-este mossa.

És ennyi, a szőrtelenítés, műköröm és hasonlók nem lényegesek az én szememben.

2019. júl. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A smink az nem számít igényességnek szerintem.

Szimplán tisztálkodjon naponta, hordjon tiszta ruhát. Ez az igényesség. Minden más (smink, "milyen ruhákat hordjon?") az már csak plusz.


De amúgy szerintem ne használjon egy fiatal lány (mondjuk senki se) nagyon sok alapozót. Szerintem korrektor, szempillaspirál, esetleg szemhéjtus, rúzs. De a sok alapozó az nagyon rondíthat egy lányon, ha látszik, hogy nagyon vastagon van felkenve.


Olyan ruhát, amilyet akar. Ha kényelmesebb neki, akkor öltözködhet átlagosan (farmernadrág, egyszerű póló), de ha akar, akkor akár csinosabb blúzok, szoknyák, egyberuhák.

2019. júl. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól igényes egy lány/nő, hogy nem hízik meg, figyel az egészségére, alakjára, sportol (otthon, nem kell edzőterembe menni), tiszta ruhát vesz fel, az alapvető higiéniai dolgokat betartja, van saját egyénisége, nem olvad bele a tömegbe, sminkelést én ide nem sorolnám be.

Igényességhez tartozik az is, hogy kerek egész mondatokban, kulturáltan, szépen és választékosan beszél, fejleszti saját magát, belső énjét, küzd, céljait eléri, soha nem adja fel.

2019. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Osztom a 3-mast
2019. júl. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A véleményem szerint attól hogy nem konzum lány hanem kimeri mutatni saját magát!!
2019. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!