Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyaralás előtt pár alkalommal...

Nyaralás előtt pár alkalommal elmenni szoláriumba?

Figyelt kérdés

Vagy hogyan barnuljak elő, hogy ne világítsak a strandon?

Eléggé fehér a bőröm.



2019. júl. 17. 19:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%

Vegyél Dr. Chen Béta-karotin vitamint, egyél sárgarépát olajosan, sárgabarackot, őszibarackot, ergó, amiben van karotin és napozz otthon délelőtt 10 előtt és délután 4 óra után.

Szoliba felesleges menni.


Egyébként eléggé buta vagy. Már rég alapoznod kellett volna. Nem most kell észbe kapni, hogy juj, fehér vagyok, jövőhéten nyaralás, de nem akarok hófehérke lenni.

2019. júl. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Tév hit, hogy a szoli jó alapnak.

Ha szét szoliznád magad, akkor is leégnél a napon, mivel màs típusu fény èri a bőröd.

2019. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A kettes válaszolónak igaza van.
2019. júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

A 2-es és 3-as válaszolónak igaza van. A szoli ártalmas és nem hasznos.

Amúgy szép a fehér bőr is, ne aggódj rajta! :)

Majd ha az emberek tudatosítják, hogy egészségesebb a fehér bőr, mint az, aki fehér bőrű ember létére szoláriumban és tűző napon érleli a rákocskáit, akkor végre senki nem fogja szégyellni a természetes bőrszínét! :)

2019. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az első válaszoló buta mint a föld.


Ki mondta, hogy otthon tudok napozni? (Panelben lakom.)


Ki mondta, hogy jövő héten nyaralás? (Még 2 hónapom maradt.)

2019. júl. 17. 21:38
 6/14 anonim ***** válasza:
Inkább önbarnító az legalább nem olyan káros.
2019. júl. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Kédező, azért is vagy buta, mert

1. Nem érted az iróniát.

2. A lakásotokban is ugyanolyan sötétség van, mint a te fejedben?

Húzd el a függönyt és feküdj le a földre, oda, ahol éri a nap. De az erkélyre is ki lehet menni napozni.

3. Strand is létezik, ahova lehet menni napozni.

2019. júl. 18. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nincs olyan hely a lakásban ahová direktben besüt a nap, hogy napozni tudjak.

Erkélyünk nincs.


Ne fáraszd magad további válaszokkal.

2019. júl. 18. 09:58
 9/14 anonim ***** válasza:
27%

#1 állítsad már le magad a rohadt dr chen-eddel. Egyél meg egyszerre egy havi adagot, aztán legyél vele boldog. Baromi unalmas, nevetséges és szánalmas, hogy te mindenhova ugyanezzel a dumával hozzászólsz, ami a napozással meg szoláriumozással kapcsolatos kérdés. Ja mindenki nyúl, hogy egyen répát, mi? Elmondom, hogy személy szerint én zöldségeket is alig eszem, pl húsokban meg kétlem, hogy karotin lenne akkor legyek hófehérke. 🤣 Jaj elnézest, majd beszedem dr chen kapszuláját és néger barna leszek. 😂 Barackot az elmúlt években kiló számra eszek nyáron, mégis ott lettem barna ahol a nap állandóan ér, a francba! :( Vagy a karotintól csak ott leszek barna, ahol ér a nap? 😅 biztos elrontottam mondjuk, hogy dr chen kapszuláját nem szedtem mellé, én hülye! Amúgy meg ugyanannyira "barnult" tavaly a lábam, mint mikor nem ettem egyáltalán barackot, azaz semennyire, ugyanúgy fehér maradt, szóval elő sem segíti a barnulást.


"Szoliba felesleges menni", mondjuk ha valaki barnulás miatt szeretne menni, akkor egyáltalán nem felesleges, csupán káros. Had okoskodjak már kicsit én is, mint te az ilyen jellegű kérdéseknél.

Nem mindenkinek jut ideje kimenni és napozni órákat, munka, háztartás, család mellett, mégis vágyhat barnaságra. Ilyen hülyeséget viszont sosem olvastam, hogy valaki kifeküdjön a szobába napozni...


Kérdező! Elnézést a hosszú vélemény miatt, de már nevetséges mindenhol ezt olvasni.

Szoliba azért érdemes menni, mert egy kis színt ad 2 hónap alatt, heti 1× 6-7 perc. Érdemes odafigyelni a krémezésre is. :) Esetleg önbarnító, de a leégéstől sajnos egyik sem véd. :(

2019. júl. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező: akkor menj szoliba, a te dolgod, a te bőröd, csak akkor ne tegyél fel itt kérdést, ha nem viseled el, hogy van, aki nem ért veled egyet és próbál más tanácsot adni. Kifogást mindenre lehet találni.



Okoskodó 9-eske!


Tanácsot adtam, mivel sok szakoldalon olvasható, hogy a karotin jó a bőrnek, segíti EGÉSZSÉGES módon a barnulást. Kapise?


Azért írtam ezt a terméket, mert pl. nekem, mint fehér bőrű bevált, és nem égek le, mellette természetesen eszek karotin tartalmú ételeket is. Eddig szinte csak égtem, és ezt megelégeltem, kerestem rá megoldást. Csokibarna nyilván nem leszek, de enyhe barnaságot kapok, plusz eddig a nyáron még nem égtem le, és ez számomra nagy szó.


A te dolgod és bajod, ha csak húst eszel, alig zöldséget, és nem viszed be zöldségek által vitamint, erre ne légy büszke. A sok húsfogyasztás és az egyoldalú táplálkozás pedig ártalmas a szervezetnek, remélem ezzel is tisztában vagy.


"Amúgy meg ugyanannyira "barnult" tavaly a lábam, mint mikor nem ettem egyáltalán barackot, azaz semennyire, ugyanúgy fehér maradt, szóval elő sem segíti a barnulást."

Mert fehér bőrű vagy, és te soha nem leszel csokibarna. Sokfajta bőrtípus van, van aki könnyen barnul, van ki alig, van aki csak ég.


"Nem mindenkinek jut ideje kimenni és napozni órákat, munka, háztartás, család mellett, mégis vágyhat barnaságra. Ilyen hülyeséget viszont sosem olvastam, hogy valaki kifeküdjön a szobába napozni..."

Mindenkinek arra van ideje, amire akar, amire szán. Háztartást vezetek, mégis van pihenőidőm, és mikor jó az idő akkor lemegyek a strandra ilyenkor nyáron, vagy túrázok, jé, nekem hogyhogy van időm?!

Tudod, én legalább keresem a megoldást azzal, hogy megoldom a szobámban is a napozást. Más még erre se képes, csak választja a könnyebbik utat, be a szoliba, vagy csak a kifogásokat keresi és leh..lyézi más ötletét.


Ebben a kategóriában olvastam egy csajnál, hogy önbarnítót használt, de rövid idő alatt lekopott neki és alatta meg fehér maradt. Na, ennyit az önbarnító krémről, sőt még mivel vegyszer, káros a bőrre is.

2019. júl. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!