Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 22 evesen keso elkezdeni...

22 evesen keso elkezdeni modellkedni?

Figyelt kérdés

Egyaltalan lenne eselyem?


173 centi vagyok, 48 kilo (nem anorexias, csak nehezen hizok, ilyen az alkatom)


Tudom ez onmagaban keves, kesobb megprobalok vall - derek - csipo es comb mereteket is irni.


Hobbi szinten is jo lenne igazabol, csak jojjon belole egy kis plusz. Van munkam, csak egyre rosszabb - mar penzben sem igazan eri meg, kb tavaszig meg nem sok esely van valtani :(


Koszonom szepen a normalis valaszokat.


22/L


2019. nov. 14. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a korodhoz kepest nem eleg a magassagod, plusz 22 evesen nagyon sanszos.
2019. nov. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
..hogy nem vesznek fel.
2019. nov. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Koromhoz képest a magasságom? Ez furán hangzott :D

De köszi :)

2019. nov. 14. 17:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, a lanyoknak 16 ev felett kb. 174 az also hatar.
2019. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

173 cm szerintem kevés ahhoz, hogy bármi komolyabb süljön ki ebből, de egy próbát megér. Néha fb csoportokban is szoktam látni olyan posztokat, ahol lányokat keresnek pl. fotózásra. Esetleg próbáld meg őket. :) "Hobbi szinten" amúgy nem igazán lehet ezt csinálni.

De azért fuss neki, és majd látod, mit lehet kihozni belőle :)

2019. nov. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ahoz sztem mar "oreg" vagyok, hogy nagy karriereket fussak, ezert gondoltam inkabb hobbi szinten :)
2019. nov. 15. 16:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Hobbi szinten?

Abból nincs pénz.

2019. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem
2019. nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Először is: 22 évesen NEM vagy öreg!

Másrészt egy hozzáértő ügynökség nem egyetlen egy centi miatt fog balhézni veled. A szigorú paraméterek mellett sokkal fontosabb nekik a fotogén arc, az arányok, az összhatás.

Nyugodtan adj neki egy esélyt, semmi hátrányos nem származna belőle!

Nagyon sok modell van egyébként, akik éppen hogy 173 centisek hozzád hasonlóan, ami kifutóknál nyilván sanszos, oda inkább 178-180 centis lányok közül válogatnak, de attól még jó lehetsz magazinba, fotózáshoz, haj-smink modellnek.

2019. nov. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nem hobbi szint, vagy komolyan csinálod vagy sehogy. Későnek elég késő, ennyi idősen már kellene portfólió (ami nem azt jelenti, hogy fizetsz és csináltatsz egyet, hanem a korábbi munkáidból tevődik össze.) Menj el egy profi(!) ügynökséghez és ott érdeklődj, itt nem fogunk tudni pontos választ adni. Valóban kevés a 173, de ez még pont az, ami belefér. 170-171el már kevés lennél.
2019. dec. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!