Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Kecskeméten jó modellügynökség?

Kecskeméten jó modellügynökség?

Figyelt kérdés
Ha valakit érdekel a részlet, 18 éves vagyok, magasságom, méreteim beleférnek az elvárásokba, sokszor hívtak már de az mindig Pesten volt, mivel vidéki vagyok, nekem messze lenne, időben is, munka meg iskolát is nézve. Ezért szeretnék egy közelebbit amiről jó vélemények vannak.

2020. jan. 25. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Profi modellügynökségek csak Budapesten vannak, és ha felvesznek nem kerül semmibe hogy elinduljona karriered. Viszont akkor édesmindegy, hogy Budapesten vagy Kecskeméten élsz, Párizsban, Londonban, Shanghaiban bárhol a világon lehetsz. A kezdetben párszor fel kell menned pestre tesztfotózásra, ezt akár meg is előlegezheti az ügynökség (az út díját) ha tényleg lát benned fantáziát.
2020. jan. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm az információt, feltétlen szánni fogok rá időt.

Ment a zöld. :)

2020. febr. 10. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!