Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ha modell szakmában gomdolkodo...

Ha modell szakmában gomdolkodom akkor ezt a hibát mindenféle képpen kikell küszöbölni?

Figyelt kérdés
Az alsó fogsorom elülső részén pár fog sajnos eléggé ferdén áll nem az a nagyon nagyon szembeötlő de azért mégis látszik. És sajnos a sok teától nem az a ragyogó hófehér fogsor persze nem is az a nagyon ronda sárga. Ha szeretnék modell lenni akkor egy fogszabályzás valamit fogfehérítést ajánlott csinálni?

2020. márc. 6. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Neked tökmindegy. Ahhoz ki is kellene nézni valahogy.
2020. márc. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jobb ha tőlem tudod, hogy a külsőmön ezt az 1 kiküszöbölhető problémát leszamítva semmi probléma nincsen. Nemtudom hány fashion show-t láttál eddig, (gyanítom nemtúl sokat) de a modellkedésben amúgyis inkább a természetesség kap szerepet mintsem, hogy úgynézzenek ki mint egy hibátlan porcelán baba.

De azt is nagyon jól tudom, hogy ezek a fajta válaszok csupán a lelkesedés meggátlását hivatottak megkísérelni. Hát sajnálom nálam ez nem vált be...

2020. márc. 6. 23:25
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Igazából csak azért írtam ezt, hogy küldj magadról képet.
2020. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen főleg a fehér fogsor de nagyon.
2020. márc. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindenképp csináltasd meg, ha nem a modellkedés miatt akkor se árt!
2020. márc. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Hat nem tudom, nem kizart, hogy ez meg belefer. Mostanaban kulonosen toljak az olyan modelleket, akik rendelkeznek valami szepseghibaval. Es itt nem a klasszikus elso fogaknkozotti resre gondolok, hanem valami egyedire. A teljes tokeletesseg mar nem annyira meno :) de ha a fogaidrol kuldesz egy kepet, akkor talan biztosabbat tudok mondani.
2020. márc. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt hibának látod magadon, akkor csináltasd meg, mert attól majd jobban érzed magad. Szerintem nem vészes, én nem látom hibának, ha nem szeretnél tökéletesen kinézni, akkor maradj ilyen természetes.
2020. márc. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!