Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Tényleg modell alkatom van?

Tényleg modell alkatom van?

Figyelt kérdés

Elég sokan mondták már hogy modell alkatom van(barátaim,rokonaim) érdekel hogy tényleg az van e vagy csak úgy mondják. Szóval 172 cm vagyok és 58 kg. Méreteim:77-64-87

Szerintetek tényleg modell alkat vagyok?



2020. márc. 10. 19:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%

Szia!

A méreteid nen teljesen stimmelnek.

Ha már 16 elmultál, kicsit magasabbnak kell lenned, minimum 173-174cm-nek de a tuti az a 175cm.

Illetve a derekad túl széles, maximim 62cm-nek kell lennie.


Ehhez egy karakteres, szép arcnak is társulnia kell.(pl erős állcsont)

Távolülő, nagy szemek, természetes szemöldök, telt ajkak előny.


Sajnos mai napig előny a világos bőr, vagy a nagyon sötét. Ha csak közepesen kreol a bőröd de nincs egzotikus arcod, nem sok esélyed van.


A hajadnak vagy festetlennek vay természetes szinüre festve kell lenni.



És persze magabiztosnak kell lenned..



Egy model scout vagyok, ha további segitség kell, irj nekem priviben 😊

2020. márc. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%
77-es mellbőség? 😂 Valami meggymag lehet ott és tiszta fiús alkatra vallanak ezek a méretek. Csak úgy mondják, mert deszka vagy, és valóban a modellekben nem sok nőiesség van.
2020. márc. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
16%

Előző! És szerinted a kérdező tehet róla, hogy mekkora melle van? Mért kell bántanod egy adottsága miatt?


[link]



[link]


[link]


Nem láttok hasonlóságot.


Nekem is hasonló alkatom van, én nem láttom magam modell alkattnak mert nem annyira hangsúlyos a derekam mint nekik. Egy ismerősöm tényleg modell és neki 58-as derékkal 89-es csípője van.

2020. márc. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#12: Dehogynem, de azok már a bikini-modellek.
2020. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nem.



Ha az lenne, nem a GYIK-re jöttél volna, hanem egy profi ügynökséghez. Plusz, még ha meg is van a kellő alak, az arcod tök átlagos, esetleg csúnyácska lehet, ami megmagyarázza miért nem akarsz feltölteni képet.


A barátok, rokonok csak udvariasak és elfogultak voltak veled,

2020. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egy modellügynök találna kifogásokat,viszont egy hétköznapi ember szemében lehetsz modell alkat.Amúgy a fashion tv-n régen mindig mutatták,hogy hány cm a derekuk,és elég sokan voltak 64 cm-vel
2020. máj. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én 175cm vagyok, 55kg. Mell:82,derék:58, csípő:89. De igen amúgy a modell ügynökségeknél sokat számít az arc, bőrszín, hajszín, szemszín, meg hogy az alap alkatod milyen. És nem, nem vagyok modell, egy átlag lány vagyok.
2020. júl. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!