Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ha 172 cm vagyok semmiképp...

Ha 172 cm vagyok semmiképp nem lehetek kifutómedell?

Figyelt kérdés
Szóval a méreteim megfelelnek a modell méreteknek(78-61-90) és a súlyom is(54 kg) de modellnek alacsony vagyok akkor már semmi esélyem sincs?

2020. márc. 19. 19:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Persze szeretnék egy diplomát és egy normális szakmát mellé. Nem teljes életemben szeretném ezt csinálni csak 1-2 évig,kipróbálni milyen.
2020. márc. 19. 19:28
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Általában a modellügynökségek azt szeretnék, ha ez lenne a fő hivatásod, szóval ne hangoztasd előttük, ha nem gondolod olyan komolyan a modellkedést:)

Valahol még 167 centivel is lehetsz modell, ez ügynökségtől függ. Egyébként Palvin Barbi is 172 centi, és nézd meg milyen sikereket ért el! Szóval ha mrgvan a kisugárzásod, a potenciál benned, tuti hogy beválasztanak! Hajrá hajrá! :)

2020. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2020. márc. 19. 20:54
 4/8 anonim válasza:
0%

Nem

Az Icon modell az igazi a többi szar és ott 185+

2020. márc. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1-2 év?

Akkor még csak a létra első fokán vagy legfeljebb a 7-ből.

Ez több "befektetést" igényel...

2020. márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nagyon nagy butaságot írtak az elöttem lévők!!! én modell vagyok két hónapja és tudom mit várnak el

ha egy profi ügynökseghez akarsz menni akkor 175a minimum

ha gagyikához ott is meg kell lenned 173nak mert anélkül nem fogsz kifutot látni! még a 173 is nagyon nagyon necces! ha még nem töltötted be a 18-at akkor még nőni fogsz és elérheted a 172! És komolyan lehet venni ezt az egészet nagyon sok modell végzett orvosin ! ilyen hozzáálással azért nem lehetsz modell mert egy szerzôdés 5évre szól addig nem hagyhatod abba! ja és palvin barbara 175cm nemn172...

2020. márc. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elérheted a 175*
2020. márc. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Attól függ, hány éves vagy. Ha fiatal (15-17) akkor 172cm-re is szerződtethetnek,hiszen nagy valószinüséggel nőni fogsz. Viszont 172cm-es magassággal is lehetsz a kifutón,de csak ázsia országokba legtöbbször,mert ott kicsi az általg magasság és így is magasnak tűnsz.


Az egyetemet pedig el lehet végezni a modellkedés mellett is. A legtöbb modell diplomás,hiszen fontos az is,hogy értelmesek,tanultak legyenek. Ez pl már az arcuk kisugárzásán is látszik.


~Egy model scout.

2020. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!