Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mi kell ahhoz, hogy modell...

Mi kell ahhoz, hogy modell lehessek?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 170 cm (nagyon valószínű, hogy nőni fogok még 5-10 cm-t)


Rengeteg ismerősöm megjegyezte már, hogy mennyire fotogén vagyok és hogy milyen különleges arcom van, valamint jól színészkedek. Az igazat megvallva égek a vágytól, hogy modellkedhessek. Amikor fotóznak pedig konkrétan 10-ből 9x sikerül úgy pózolnom, hogy jól nézzek ki. Tényleg annyira régóta már úgy érzem, hogy nekem modellnek kell lennem, hogy nagyon. :D Egyszerűen érzem, hogy bennem van. Nyár elején szeretnék felkeresni egy ügynökséget, legfeljebb elutasítanak. Viszont szeretnék tanácsokat kérni, tapasztalatokat hallani, mire kell odafigyelni, melyik magyarországi ügynökséghez érdemes mennem stb. stb. Magyarul: MINDEN érdekel, ami ezzel kapcsolatos!


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm szépen! :))



2020. ápr. 15. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Csak annyi, hogy írsz nekem, és megbeszélünk egy időpontot, mert én szívesen fotózok szép lányokat, lehetnél a modellem. :)
2020. ápr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem akarlak elkeseríteni, de a modelleket általában csak egy darab húsnak szokták nézni az emberek. Sokkal több negatív oldala van, mint pozitív. Tévesen azt látjuk mindenhol, hogy modellnek/színésznek lenni hű, de jó, pedig valójában rengeteg lemondással jár.
2020. ápr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én tényleg elhatároztam magam! Komolyan ezzel szeretnék foglalkozni. Mellette pedig tanulnék tovább rendesen: 4-es, 5-ös tanuló vagyok egy elég erôs gimnáziumban, úghogy szeretnék mellette tanult ember lenni. 3 nyelven beszélek. Igyekszem! De nekem tényleg ez az álmom! És hajlandó vagyok áldozatokat hozni érte!
2020. ápr. 15. 23:33
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Én úgy tudom, a természetes külsőt preferálják, ne legyen tetkód, szolis bőröd, vagy ilyesmi...

Előny, ha könnyen beöltöztethető vagy, szóval ha kendőt kapsz a fejedre, egyértelműen falusi nénivé válsz, ha masnit kapsz a hajadba, cuki lolivá, ha fürdőruhát, mindenki a strandon érzi magát.

Gondolom előny a jó állóképesség.


Egyébként vannak magyar modell youtubeosok, akik gyártanak ilyen témában tartalmat, például Vlogolj modell, According to Adel.

2020. ápr. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ahhoz, hogy modell legyél nem kell sok. De javaslom ne keress fel egyből egy ügynökséget :D A legjobb barátnőmről mindig képeket kellett csinálni meg ilyenek, nyilvános volt az instája, összeszedett párezer követőt. Egyszer felkereste egy fényképész, aki nem stúdióban dolgozik meg ilyenek, csak hobbiból, és az őt követő ügynökségek aztán kiválasztották a barátnőmet és felkérték fotózásokra. Általában jobb az ha az ember nem nyomja magát a pofájukba, hanem ők szemelik ki maguknak. De javaslom akár az mta stúdiót is, nézz utána.
2020. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A modellkedésnek sok ága van...


Pl vannak olyan modellek ahol azt nézik, mennyire semleges az arcod, mert arra több smink stílust tudnak feldobni, mint egy szebb karakteres arcra.


Sok jelentkező pici kis álom világát törtem össze, csakmert őszinte voltam.


Magyarul el kell adnod a lelked x évig.

S legyen "b" és "c" terved a jövődet tekintve.

A modellkedés nem örök, ahogy a fiatalságod se. :)

2020. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kategoria GYK:

Menü

Szépség és divat

Modellkedés


Menüpontban .

6# voltam

2020. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Elhatároztad magad? 16 évesen? Ó akkor pont olyan vagy mint minden második 16 éves lány akik azt hiszik hogy modellnek valók :) aranyos.
2020. máj. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
mi kell hozzá? zsigeri khurv@ság. ha ezt érzed magadban, akkor készülj modellnek. csak aztán ne csodálkozz, hogy mi vár rád.
2020. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!