Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogy kezdjem el? Mit kell...

Hogy kezdjem el? Mit kell csinálnom ahhoz, hogy modell lehessek?

Figyelt kérdés
Először is azt szeretném kérdezni, hogy hogyan mondjam el anyukámnak, hogy én ezt szeretném csinálni? Amikor a tévében egy ilyen adás ment akkor mondtam, hogy ez olyan jó, és úgy kipróbálnám, de ők meg csak azt mondták, hogy mi ebben a jó?. Szóval nem tudom. Félek felhozni ezt a témát. És arra gondoltam, hogy akkor ha anyu belemegy akkor ugye elküldöm egy ügynökségnek a jelentkezést és lesz ami lesz. Viszont az Attractive- nél láttam, hogy oda például a fürdőruhás képhez magassarkút kérnek. Ez muszály? Mert nekem 13 évesen nincs magassarkúm, és anyuét nem tudom felvenni, mert az én lábam 4 számmal nagyobb. De ,, jó benyomást" akarok kelteni a képekkel, mert tényleg olyan vagyok, hogy
2018. febr. 22. 20:58
 1/9 A kérdező kommentje:

*hogy mindig követem a szabályokat és próbálok 100%-ig pontos lenni. Tehát akkor vegyünk egy magassarkút?

Előre is köszi :3

2018. febr. 22. 21:00
 2/9 A kérdező kommentje:
És 13 éves vagyok, ha ez kell :)
2018. febr. 22. 21:00
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Magasságot/testsúlyod? Cici gondolom még nincs, arc?
2018. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Ha gondolod írj és segítek :) Bár én a VM-nél vagyok "belsős" de gondolom úgyse egy helyre jelentkeznél :)
2018. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A magasságom 170 cm, ez tudom, hogy kevés, de remélem, hogy még nőhetek. A testsúlyom 54 kg. Csípő: 90 Derék: 68, ebből szeretnék lefaragni. Mell: 82
2018. febr. 23. 06:05
 6/9 anonim válasza:
*MUSZÁJ
2018. febr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha lehet inkább tanulj egy más, jó keresettel kecsegtető szakmát, egyébként is ez csak azoknak jó, akik 100%-os az alakjuk és az arcuk, hidd el, nem akarok rosszat
2018. febr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a magassarkú a muszáj hanem hogy lássák az alakodat. Azzal csak magadnak segítesz mert akkor szebb lesz a tartásod de nem hiszem h kötelező...mindenképpen beszélj anyuddal mielőtt jelentkezz mert őt is be fogják hívniv eled ha tetszel nekik. amúgy attractive jó választás az itteni válaszok szerint is. jónak pl mondjad a nyelvtanulás, utazás, csomó emberrel megismerkedhetsz, ilyesmi?
2018. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :3
2018. febr. 25. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!