Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mennyi esélyem van arra, hogy...

Miuli kérdése:

Mennyi esélyem van arra, hogy elkezdhessek modellkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy a 168cm-mel nagyon pici vagyok a kifutózáshoz hiszen 173cm az alsó határ, de szerintetek van arra esély, hogy egy olyasmi ügynökségnél mint visage, attractive, face, vm stb. foglalkozni kezdjenek velem? Előre is köszönök minden jóindulatú választ.

(tudom, hogy anélkül, hogy látnátok nem lehet 100%-os választ adni viszont a fő kérdés az a magasságom :))



2020. ápr. 22. 17:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Palvin Barbi sem éri el a megadott magassagot, szal miért ne. Egy próbát meg ér. Csak még jelentkezés előtt dolgozz kicsit a méreteiden. Nem kamu, hanem tényleg komolyan veszik a 90-60-90 méretet. Az nem baj, ha alatta vagy, de felette semmiképp. Derekbol meg muszáj fogynod, mert a magassagot meg lehet elnezik, de ha még a méretei sincsenek meg, akkor esélytelen h szoba álljanak veled.
2020. ápr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Attól függ, hány éves vagy. Egyébként ha kell valami privátba szívesen segítek, igaz nem vagyok modell, de sokat tudok a szakmáról.
2020. máj. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!