Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogy lehetek modell?

Hogy lehetek modell?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a modellkedés fotóztak már elég sokat hiszen az anyukám fotós. Laza vagyok a kamera előtt meg már beválasztották a képem valami magazinba. Elég fiatal vagyok és vas megyében élek és nem találtam a közelbe 1 működő modellügynökség sem. A derékméretem kicsit nagyobb a 60nál de azon most dolgozok.Valahol itt Vas megyéban kéne modellügynökség. És még egy valaki elmagyarázná hogy pontosan mi ennek a menete? Hogy hogy lehetek modell?
2020. máj. 20. 12:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Csak pest elég messze van és odáig nem akarnak lemenni.
2020. máj. 20. 15:14
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor így jártál...
2020. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Kössz
2020. máj. 20. 15:22
 14/17 anonim válasza:
Nem értek egyet a többi válasz adóval. Ha kamu az ügynökség akkor fizetni kell, de ha igazi profinál vagy akkor nem kell fizetni. És tényleg csak akkor kezdjél el modellkedni, ha van sok szabadidőd és majdnem az összeset rátudod szánni. De ez nem egy könnyű dolog. Ha szégyellős vagy a kamerák előtt akkor nem a te szakmád ez. De azt is hozzá kell tennem, hogy úgy kábé 25 éves korodig lehetsz modell, szóval nem nagyon lehet hosszútávra tervezni. A szülők támogatása pedig majdnem, hogy elkerülhetetlen. De addig is sok sikert.
2020. máj. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én modellkedem, ne foglalkozz az elöttem szólók véleményével:). Nagyon fontos: milyen magas vagy/milyenek a testi adottságaid? Ha 175cm felett vagy és nagyon vékony, biztos hogy foglalkoztatni fognak :) Vas megyében nem vagyok ismerős, Stankovics Beát ismerem, ő vas megyei. Nagyon kedves csajszi, ha ráírsz facebookon szerintem segíteni fog neked. :) Nem kell egyből nemzetközi modellügynökséghez menned, és valószínüleg nem fog egyből leszerződtetni az IMG sem, de a modell szakma a testi paraméterektől függ. Ha nem haladod meg a 170cm-t nem fognak foglalkoztatni sajnos, ez egy ilyen szakma. Sok sikert, még az is lehet hogy egyszer a jövőben összefutunk egy fotózáson :)
2020. máj. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat még nem vagyok 175 de még növök szerintem 😊 amúgy nagyon laza vagyok kamera előtt
2020. máj. 24. 19:43
 17/17 anonim válasza:
Ha munkat keresel, akkor keress meg.
2020. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!