Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Gigi-Bella Hadid, Kendall...

Gigi-Bella Hadid, Kendall Jenner, Palvin Barbara mitől van ennyire felkapva?

Figyelt kérdés

Néztem Instagramon, ilyen több tíz millió követőjük van...


Nyilván szép nők, nem erről van szó, de megkockáztatom Budapest belvárosában napi szinten látni vonzóbb/dekoratívabb hölgyeket.


Mitől népszerűek ennyire?



2020. jún. 14. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Egyrészt, ők ebben dolgoznak. Modellek és jól csinálják. Nincs velük probléma, korrektül megcsinálják, amit kell. A szakmájukban ez kb. olyan, minthogy nem a huszadrangú csapatban játszó focista van sztárolva, hanem Neymar.


Másrészt, hiába hangoztatják sokan, hogy az utcán lazán látni szebb nőket, de ez nagy általánosságban nem igaz. Főleg nem olyan kategóriájú nőket látni, akik modellnek is alkalmasak lennének a szépség miatt.

2020. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Modellek. Hírességek.

Hadidék mondhatsz akármit, de gyönyörűek, és ilyet nem látsz az utcán.

Kendall Jenner a Kardashian család tagja, ott mindenki híres.

Palvin Barbi, őt nagyon nem bírom, és nekem nagyon unszimpatikus. Na ő tipikusan az, akitől látsz szebbet az utcán, de ez is ritka, hozzá kell tennem. Tényleg szép, de nekem nagyon nem egy kategória pl Gigi Hadiddel. Ha nem lenne híres, szerintem az utcán nem ájulnál el tőle, hogy úristen de gyönyörű, esetleg gondolnád hogy szép lány, ha egyáltalán észrevennéd, de ennyi. Magyarországon így is ő a legismertebb, ezért a magyarok még jó hogy oda vannak érte.

De a hírességeket sokan követik, sok ilyen modell van. Ez nem csak rájuk igaz.

2020. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a “látni szebb lányokat az utcán” kijelentésbe nem feltétlenül lehet belekötni, amennyiben plasztikáztatás előtti fotót lát az ember Hadidékról például. Nemcsak Budapesten, egy vidéki csehóban vannak dekoratívabb pultos lányok, véleményem szerint...
2020. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Kendall-B-G dollarmilliardos csalad, Barbi-fele arckarakter meg akkor volt felkapva, amikor o elkezdett modellkedni, ezert lett anno oriasi sikere. Most meg az alakja nagyon betalalt a plussize movementnel, szoval ujra a csucson van. Ennyi a titok.
2020. jún. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

#3-as vagyok.

A lepontozósnak:

[link]


Csócsáljon meg engem egy sereg zombi, ha a bal oldali állapotnál nem látsz dekoratívabb lányt egy tanyasi búcsúban, vagy falusi templomi keresztelőn akár.

2020. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ebben en is teljesen egyetertek. Viszont a masodik kepen olyan kulonleges, szimmetrikus, aranyos arca van, hogy hiba lenne, ha nem lenne modell. Ez mar a sebesze erdeme. :)
2020. jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Ez a(z egyik) baj a modellszakmával. :D

Hadidékról sokan elfelejtik, hogy az édesanyjuk, Yolanda is modell volt anno. Ahhoz képest, milyen dekoratív nő volt Ő fiatalon, a lányai (ha a plasztikai beavatkozások előtti fotóikat vesszük) nem örökölték a szépségét. Mindkettő, de főleg a kisebbik inkább az apjára ütött, a zsidó nagyvállalkozóra. Szóval zsidó körökben, persze, átlag felettiek, de európai szemmel nézve egyáltalán nem olyan nagy durranás egyik sem. A hátszél (anyu modell múltja, pláne az erőszakos habitusa + apu befolyása, tőkéje a plasztikai műtétekre és a karrier kikövezésére) tette Őket ennyire kapóssá, nem a különlegességük.

2020. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Szóval emiatt pusztító a média, igazából. Ilyen lányokhoz hasonlítgatják magukat az önbizalomhiányos, teljesen normális kinézetű tinik, holott natúr kinézetükben a legutolsó borsodi zsákfaluban is összesúgnának a hátuk mögött, hogy szalmaözvegységre vannak utalva ilyen fejszerkezettel.
2020. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
En sem mondhattam volna jobban.:D Bella tini anorexias blogja meg Yolenda “dietas” tippjei (egyel egy fel mandulat, ha nagyon szedulsz) azert sokat elmondanak a csaladrol.
2020. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!