Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Cara Delevingne vagy Palvin...

Cara Delevingne vagy Palvin Barbi?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyikük a szebb, tehetségesebb, kedvesebb?

2020. máj. 19. 16:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Mind a kettő 0.
2020. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%

Barbi kissé butácska, de ennek ellenére szerény, alázatos lány, így emberileg is őt tartom többre. Nagyon szép lány, fotogén arca van, minden adottságával együttvéve tényleg maximálisan megérdemli, amit elért ebben a szakmában.


Carácska... Nagyon unszimpatikus, öntömjénező és egoista.

Kezdjük ott, hogy a méretei alapján nem is foglalkoztathatnák, mint modellt, - egyedül a fennen hangoztatott biszexualitása és az androgün vonásai miatt favorizálták és nyomatták abban az időszakban, amikor divat lett minden töménytelen haszonszerzés céljából beharangozott kamu-jótéteményt szivárvány színekbe csomagolni.

Nem is olyan régen a YouTube feldobott róla egy reklámot, amiben fennen újságolta, hogy ma már nem modellnek vagy színésznek, hanem inkább FILMRENDEZŐNEK (WTF??! 🤯) szereti nevezni magát. Filmrendező... Pff... Arra veri, amiben szó szerint SEMMIT nem tett le az asztalra. Ez olyan, mintha minden politikai végzetség nélkül azt állítanám magamról, hogy én vagyok Orbán Viktor.

Képes felvernyogni auto tune-nal egy 10 perc alatt összedobott bugyuta dalocskát, - MÁR énekesnő...

Ez a csaj önmagában egy nagy kamu.

2020. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. máj. 19. 17:06
 4/15 A kérdező kommentje:

Egyébként pedig itt van két videó, ami alapján nekem mindketten szimpatikusak lettek. Természetesen abban is van igazság, amit mondtok!

https://www.youtube.com/watch?v=eCe4veJsBuI

https://www.youtube.com/watch?v=tx7TUJI0orw

Szerintem érdemes végignézni őket :)

2020. máj. 19. 17:13
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
PB
2020. máj. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

“ Carácska... Nagyon unszimpatikus, öntömjénező és egoista.

Kezdjük ott, hogy a méretei alapján nem is foglalkoztathatnák, mint modellt, - egyedül a fennen hangoztatott biszexualitása és az androgün vonásai miatt favorizálták és nyomatták abban az időszakban, amikor divat lett minden töménytelen haszonszerzés céljából beharangozott kamu-jótéteményt szivárvány színekbe csomagolni.”


Cara meretei tokeletesek - talan a magassaga az, ami lehetne jobb, de az sem kritikan aluli (175 cm teljesen atlagos a modellvilagban). A biszexualitasat meg a visszavonulasa utan kezdte megelni, szoval nem mondanam, hogy ez fontos tenyezo. Ami viszont igen: a csaladja az Egyesult Kiralysag egyik leggazdagabb es uzletileg legbefolyasosabb csaladja, tele olyan donteshozokkal, akik csak jobbra lenditettek a karrierjet.

2020. máj. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

A belső dolgaikról nem tudok nyilatkozni. Oké, hogy mi látunk egy képet róluk, de ez annak a része, ahogy eladják magukat. Lehet, hogy a hétköznapokban sokkal elviselhetetlenebbek, de az is lehet, hogy sokkal kedvesebbek. Szóval, erről nem nyilatkoznék.


Tehetség terén. Hát, modellként mindketten nagyon jók, nem véletlenül vannak ott, ahol. Színészként pedig csak Clarát láttam, átlagos filmben, de ott teljesen rendben volt a játéka.


Kinézet terén, srácként azt mondom, hogy mindketten gyönyörűek. Mindketten bőőőven abba a kategóriába esnek, hogy szívesen ébrednék mellettük. Ha mindenképp választanom kéne, akkor Barbi nyerne, mert szerintem ő klasszikusan átlagosabb női szépség.

2020. máj. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Gigi Hadid :D ő egy istennő
2020. máj. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Igen, Gigi Hadid :D Sem Cara, sem Barbi nem tetszik, és mind a kettőjükben van valami nagyon ellenszenves, nekem pl főleg Barbiban.
2020. máj. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Igen utolsóval egyet értek, Barbinak nem is pont a külseje ellenszenves, de a személyisége vagy kisugárzása nekem annyira visszataszító
2020. máj. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!