Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért van szinte minden képen...

Miért van szinte minden képen minden férfi modell mezítláb?

Figyelt kérdés

Még ha amúgy fel is van öltözve nadrág és ing vagy póló akkor is rengeteg a mezítlábas kép.


Annyira furcsa. Mi lehet az oka neki, hogy zoknit szinte sosem viselnek?



2020. nov. 6. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Hát én ilyennel nem találkoztam még. Ha cipőboltban vagyok, akkor mindig a cipő a hangsúlyos, ha fehérnemű, ott oké, hogy csak fehérneműben vannak, de a sima ruhákat hirdető plakátokon is mindenkin van cipő.
2020. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Na vajon mért? Bekerült néhány lábfejfétises csóka a bizniszbe. Egyik modellügynökséget is futtat, mert odáig felvitte az isten dolgát, nem kicsit feltűnően sok nála az altáji meztelenkedés. Kár, hogy engem ez baromira hidegen hagy... de amúgy pénzügyileg biztos behoznak vele egy + réteget, aki amúgy sz_rna az eladandó ruhákra, de most majd jól a retinájába ég az egész, mert kényszere lesz odanézni. A klasszikus hetero- és a homoszexualitás után a harmadik legnagyobb tábor a lábfejekre való izgalom. Van benne pénz, higgyél nekem.
2020. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Talán mert pl. zoknijai vagy cipöi nincsenek az üzletnek?
2020. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. és 3.:

Szerintem ti teljesen másra gondoltok.

Nem ruhareklámokról beszélek, bár időnként ott is.


Bármilyen modellfotó vagy beállított fotó amin férfi vagy férfiak vannak szinte sosincs cipő illetve zokni rajtuk.


Nem is csak modellek, hanem simán beállított fotók készülnek valakiről sok esetben ha egész alakos vagy ül, látszik, hogy zokni és cipő nincs rajta.


Mi értelme ennek? Az amit a 2. írt?


Miért néznek ki így jobban a férfiak?

2020. nov. 7. 11:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokkal erősebb a szexuális töltet így a fotóban. És szex nélkül eladni bármit is nagyon nehéz. Ennyi az ok.
2020. nov. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szexuális töltet?

Még egy kigombolt ing vagy félmeztelen test esetén oké.


Sok esetben a nadrág nincs begombolva és kicsit lejjebb van csúszva, de csak az alsónadrág széle látszik ki. Oké, ebben is van szexuális töltet.


De a lábban?

Amikor amúgy hosszúnadrágban és hosszú ujjú és begombolt ingben van mondjuk az illető?

2020. nov. 7. 20:38
 7/8 anonim ***** válasza:

1: Mert ne a zokni vonja el a figyelmet

2: Van csak titok

3: A nőkön sincs ilyen esetben

4: Am volt modell ismerősöm, és ő sem vett zoknit mert azt mondták ne vegyen.

2020. nov. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező! Én értem miről beszélsz. Sőt az ilyen családi fotózásokon is mindenki mezítláb van :D fehér felső, farmer és meztelen talpak :D gyerek apa anya mindneki:D nem tudom szerintem amúgy inkább nevetséges ez.
2020. nov. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!