Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ki a legszebb Indtamodell?

Ki a legszebb Indtamodell?

Figyelt kérdés

Ki a legszebb Instamodell?

Akinek nem tetszenek az ilyen lányok, az kérem ne írja le!


Szerintem(sorrendben):

1. Mathilde & Pauline Tantot (közülük is Mathilde)

2. Daisy Keech

3. Abby Rao

4. Natasha Lee



#modell #Instagram #Instagram modell #Daisy Keech #Abby Rao
2020. dec. 9. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyiket sem ismerem, de most a kedvedért rákerestem a nevekre.

Az elsőről nem tudom megállapítani, hogy szép-e (az én értelmezésemben véve a “szép” szót... ha azt kérdezed, melyik a legvonzóbb/csinosabb, újraértékelem a válaszomat), mert szinte az összes képén takarja az arcát, csak a testét mutogatja, viszont többnyire azt is nagyon előnyös pózokban (pl. ha valaki kézzel feltartja a fenekét, nyilván kevésbé lóg).

A másodiknak már többet látszik az arca, ő szép, viszont ő is csak a nagyon beállított képeken az (kézzel eltorzítja az arcát, hogy “róka szeme” legyen, erre jönnek a filterek stb.), amúgy átlagos az arca.

A harmadik irtó természetellenesen néz ki, és tele van mű cuccokkal. Nyilván jól néz ki (akinek bejön ez a stílus), de egyszerűen teljesen JELLEGTELEN az egész csaj. Viszont nekem sokkal jobban tetszenek a képei, kreatívabbak (legalábbis itt legalább van körítés, nem csak a fenekét látjuk és ennyi, mint az elsőnél...), és az arcát is mindig megmutatja.

Negyedik - hát, ez valahol az 1. és a 3. csaj keveréke. Számomra ô is jellegtelen, de ha fiú lennék, szúrnám. :D

In conclusion: Daisy Keechet választom, szerintem ő tényleg nagyon szép. :)

2020. dec. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves 1.!

Köszönöm szépen a válaszodat!

Köszönöm hogy értelmesen megfogalmaztad és tulajdonképpen egyet is értek veled. Most leírom az én véleményemet is!


Az első(k) ebből is Mathilde-ról írnék először. Szerintem neki az átlagnál szebb arca van, nem földön túli de szép, olyan kifejezetten franciás (az is) a feneke szerintem elképesztően szép(10/10), a teste is szebb az átlagnál, a melle kicsi de feszes (ami az úgymond “ideálom”). Rá összességében, mindennel együtt 10/8

Pauline ő kb. ugyanaz mint Mathilde mivel ikrek, de a feneke Mathilde-nek szebb, így Pauline (10/7).


Daisy Keech. Na ő tényleg naagyon szép. A feneke, a haja, szeme, arca, melle, teste egyszerűen mindene. (10/9)


Abby Rao. Azzal egyet értek hogy a képei, kreatívak változatosak, más ruhában van rajtuk. Neki szerintem a feneke kifejezetten szép az arca átlagos, úgy unblock (10/5)


Natasha Lee. Ő nagy izmos, formás lány. Szépek a vonásai, arca, haja, izmos feneke, ő 10/6.


A véleményem a következőre változtatom:

Mathilde Tantot

Daisy Keech

Pauline Tantot

Natasha Lee

Abby Rao


Még egy lányról írnék, ő Julia Rose. Ő alapvetően semmi extra, ez a tipikus arca semmilyen feneke szép melle szép azt’ kb. ennyi. Rengeteg pucér fotója van (ha beírod, julia rose nude) mindegyiken bemutat, kiölti a nyelvét, banánt nyalogat, mellét mások lány melléhez nyomja, ez a tipikus k***a. Ha először látnám azt mondanám egész szép, arca semmilyen kb. 10/6, de így hogy láttam mekkora r****c így elveszi kedvem mindentől, 10/3. Érdemes ránézni hogy mit művelnek egyes emberek magukkal.

2020. dec. 10. 20:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Még annyi hogy 1., várom a válaszod!
2020. dec. 10. 20:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaz, nem az első vagyok, de én is egyetértek veletek. Julia Rose-ra is rákerestem, őis szép, alakja sem rossz, bár tényleg elég k*****-s. Mesztelen képeire nem kerestem rá, mert nem vagyok rájuk kiváncsi, de ha csak simán rákerestem így is előbukkant róla egy kép, amin átlátszó melltartóban van.
2020. dec. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!