Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Olyan van, hogy valaki élőben...

Olyan van, hogy valaki élőben aranyosan néz ki, de a fotókon nem?

Figyelt kérdés
Szóval nem fotogén, de amikor élőben együtt vagyok vele tetszik.

2020. dec. 15. 18:17
 1/7 anonim válasza:
100%
Van.
2020. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Elég sok emberről lehet előnyösebb fényképet készíteni, mint ahogy élőben kinéz. De ehhez fotós kéne, nem kétbalkezes indián.
2020. dec. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van.
2020. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rólam kifejezetten szr képek szoktak készülni, még a profikon se voltam elájulva a végeredménytől, mások is mondták, hogy “az nem én vagyok”. Ellenben élőben nem tartanak csúnyának.
2020. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Élőben 3D-ben látod, képen csak 2-ben.


Pont néztem egy külföldi youtubert, ugye általában szemből látom, de oldalra fordult, és arra gondoltam, mennyire csúnya a profilja, szemből meg milyen szép lány. És hogy nem tenném össze, hogy így néz ki.


De színészeknél is van, mikor fura szögből kapják le őket, és nézek, hogy úristen, ez az az ember?

2020. dec. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

persze, hogy van

már maga a kamera mind a színeket, mind a fényerőt másképp érzékeli, mint az emberi szem, és mindez valamilyen felbontással leképződik a fényképre (próbáld ki, kicsinyítsd le különböző mértékben egy jobb felbontású arcképet - a kicsinyítéstől függően egészen más arc fog rád visszanézni)

2020. dec. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

persze, hogy van. a fényképeken nem ugyanúgy nézünk ki, mint élőben - persze attól is függ, hogy mennyire ügyes vagy ügyetlen a fotós, aki a képeket készíti.


de mondok ennél jobbat. reggel, délben és este sem ugyanúgy néz ki valaki. ha még alkoholt is fogyasztasz az ismerkedés közben, akkor pláne meglepetések érhetnek másnap reggel...

2020. dec. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!